​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

קניית עסק פעיל

קניית עסק פעיל הוא כניסה למסע שהחל כבר במשך תקופה וצלח או כשל בהתאמה. מדובר על משקיע שבחר להביא בשורה לשוק הישראלי והקים עסק על פי חזונו ופועלו. עסק פעיל יכול להיות עסק מאוד מצליח שבעליו מעוניין למכור אותו כדי לרכב על גל ההצלחה הקיים, וגם לפתוח דלתות לעסקים חדשים עתידיים. מנגד עסק פעיל עשוי להימכר עקב היותו בעל פוטנציאל רב מאוד אך מניב רווחים נמוכים לבעליו. 

לא כל הנוצץ זהב
בימינו משימת פתיחת עסק היא משימה לא פשוטה כלל ומגיעה לשיא כאשר ניתן לראות עסקים רבים שלא שורדים את מבחן הזמן. למיקום העסק יש השפעה גדולה מאוד על עתידו ורצוי שיביא משב רוח רענן לאזור בו הוא ממוקם. במידה ומדובר בתחום קיים רצוי להביא משהו מיוחד שיבדיל את העסק ממתחריו. רק משהו ייחודי יוכל למשוך קונים רבים ולמנף את העסק לקראת רווחים. חשוב לזכור כי קניית עסק פעיל היא פעולה שמכניסה את הקונה לתוך עולם שנברא כבר, ולא תמיד יש צורך ואפשרות לשנות את אופיו. באם מדובר במוצר חדש המגיע לאזור מסוים או מוצר שלא היה קיים בו עד כה, הדבר עשוי להגדיל את הרווחים של העסק.

הציבור עומד על שלו
לא מעט פעמים נתקלנו בעסק פעיל שמשנה באורך פלא את החומרים שהובילו אותו להצלחה. מסעדה טובה שמשנה את ספקי הרכיבים עלולה לספוג נטישה של לקוחות והפסדים רבים, ואילו חנות בגדים שעוברת לייצר מבדים פשוטים יותר תספוג הפסד זהה. בקניית עסק פעיל ככלל ראשון וחשוב מאוד יש לדאוג לכך שלא יהיו שינויים דרסטיים במוצר המסופק ללקוח. ניתן לחסוך בדרכים שונות על מנת למקסם רווחים והדבר חיובי וחיוני מאוד להצלחתו של העסק, כל עוד לא נגרמת פגיעה בשרות ובמוצר. 

אפשר להתחיל לחלום
כל עסק פעיל שנרכש שם לעצמו כמטרה להוביל חזון של מישהו אחר לעבר היעד אותו לא הצליח להשיג, או להמשיך הצלחה קיימת. הרבה סיבות קיימות לחוסר מימוש הפוטנציאל ובין היתר מדובר בניהול לא נכון שמתבטא עקב ניהול כושל של תכנית עסקית.  

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014