​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

קניית עסק קיים

עסק קיים זהו עסק הפועל ורץ במשך תקופה. במציאות העגומה של חיינו עסקים קיימים רבים לא שורדים כלכלית וזקוקים למשקיע חיצוני שירכוש אותם. מטרת קניית עסק קיים היא בראש ובראשונה מימוש פוטנציאל של עסק בעל ניהול לא נכון, אך גם יכולים לקבל את התמונה ההפוכה שהיא רכיבה על גל הצלחה בקניית עסק קיים מוצלח.

כל אדם והיכולת שלו
קניית עסק קיים מחייבת חשיבה על כל החבילה כעסקה כלכלית משתלמת. בקניית עסק פעיל שנקלע לקשיים חייבים לבדוק האם אתם אלו שיכולים להוציא את העגלה מהבוץ. לאחר שעשיתם את כל הבדיקות האפשריות אודות העסק ופועלו תקבלו תמונה מדויקת אודות מצבו. במידה והעסק נקנה בעקבות היותו משגשג ומצליח, עדיין לא מדובר במשימה פשוטה. קניית עסק משגשג מחייבת שמירה על מוניטין גבוהה ואספקת מוצר טוב ואיכותי ללקוחות. כניסה לנעליים גדולות מכניסה את הבעלים החדשים למחויבות גדולה מאוד ורק מי שיוכל לעמוד במשימה הגדולה יוכל להצליח לעמוד במשימה. 

תכנית עסקית קיימת
קניית עסק קיים מכניסה את המשקיע לתוך תכנית עסקית קיימת. בבניית עסק מהייסוד אנחנו צריכים לתכנן את כל השלבים בתוכנית עסקית מסודרת. ברכישת עסק קיים נכנסים לתוך חזון ידוע מראש ולמעשה לא אמורות להיות כלל הפתעות באיך שהעסק מתנהל. 

לקפוץ לתוך בריכה קיימת
כשלב ראשון צריכים לאתר את העסק המתאים ולבדוק כלכלית את העסק עצמו והתחום אליו הוא משתייך. לאחר שלב זה קיים הצורך לקבל החלטה איזה עסק צריך לרכוש ולהגדיר מטרות ברורות לביצוע הרכישה. אתם כקונים פוטנציאליים תפעלו לאיתור העסק המתאים ע"י עיון בעיתונות ובאמצעות מתווכים מומחים. בשלב נוסף עוברים להתעסק בפרופיל של המוכר, מדובר בבדיקת נאותות של מה שהוביל אותו למכירת העסק, המוניטין העסקי והכלכלי שלו ומצבו המשפטי והכלכלי. בדיקה זו מוגדרת כראשונית ולאחריה מתקיימת פגישת היכרות עם שני הצדדים לעסקה. מטרת הפגישה היא להגדיר את המטרות ששני הצדדים מעוניינים להשיג מהעסקה המתגבשת. במהלך הפגישה על הקונה הפוטנציאלי לשאוב מידע רב ככל שניתן מהמוכר, על העסק והמניעים שלו למכיר אותו. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014