​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

קרקסוני סוכנות לביטוח

חברת קרקסוני סוכנות לביטוח הינה סוכנות ביטוח מצליחה הקיימת כבר משנת 1996 העוסקת בכל ענפי הביטוח השונים ועובדת עם כל חברות הביטוח הקיימות כיום. החברה מעניקה שירותי ביטוח שונים עבור מגוון רחב מאוד של לקוחות – לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, עבור מפעלים, מוסדות שונים ועוד מגוון רחב מאוד של לקוחות אשר נמצאים בקשרים עם החברה כבר שנים רבות וממליצים על שירותיה בחום רב.

שירותים לסקטור העסקי \ העצמאי 
השירותים אותם מעניקה חברת קרקסוני סוכנות לביטוח לסקטור העצמאי הינם שירותים הכוללים ביטוח של העסק, ביטוח של העובדים, ביטוח פנסיוני למנהלים ולעובדים השכירים בבית העסק, ביטוח אבדן כושר עבודה, קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד מגוון רחב של ביטוחים שונים ומגוונים.

שירותים לסקטור הפרטי
השירותים אותם מעניקה חברת קרקסוני סוכנות לביטוח לסקטור הפרטי כוללים שירותי ביטוח רכב, ביטוח של דירה, ביטוחי משכנתא, ביטוחי בריאות, ביטוח חיים, ביטוח סיעודי ועוד מגוון רחב מאוד של ביטוחים שונים וחשובים במיוחד.

אמנת השירות
את כל השירותים הנ"ל מעניקה חברת קרקסוני סוכנות לביטוח תוך הקפדה על שירות אישי, יעיל ומהיר, מתן מחיר אטרקטיבי והוגן ללקוחות, מתן ייעוץ מקצועי לפני רכישה של תכניות ביטוח וטיפול מלא בתביעות.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014