​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

רונן סיגאוי - הנדסת בניין בע"מ

רונן סיגאווי מעניק שירותים שונים הקשורים לתחום הנדסת הבניין כבר למעלה מ – 12 שנים, תקופה ארוכה בה הוא ליווה לקוחות רבים וזכה להמלצות רבות ודעות חיוביות על עבודתו המקצועית והיעילה. שירותי הנדסת הבניין של רונן סיגאווי מוענקים בסטנדרטים גבוהים במיוחד, באיכות ללא כל פשרות וכמובן, תוך הקפדה על מתן שירות אמין, איכותי ומקצועי לשביעות רצונו של כל לקוח ולקוח.

תחומי ההתמחות של החברה
חברתו של רונן סיגאווי מתמחה בבנייה של בתים פרטיים, מבני מסחר, מבנים תעשייתיים, שיפוצים שונים ועוד. כמובן, כל העבודות מבוצעות על ידי פועלים מקצועיים מאוד ובעלי ניסיון רב בתחום ותוך כדי פיקוח של מהנדסים בכירים ובעלי שם. כך, מצליחה החברה להעניק שירותים מקצועיים ולבצע פרויקטים מורכבים כמו בנייה של וילות ברמה מאוד גבוהה, ביצוע עבודות בנייה שונות, ביצוע שיפוצים ועבודות גמר שונות, הקמה של בתי עסק בתחומים שונים ומגוונים, ביצוע עבודות שיקום של מבנים ואפילו ביצוע בדיקות בדק בית לפני מעבר  דירה.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014