​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

שחר קרן - יעוץ והקמת עסקי מזון

שחר קרן פועל בתחום המסעדנות ובתי הקפה כבר למעלה מ – 13 שנה, אלו 13 שנים בהם צבר ניסיון רב מאוד בתחום, ניסיון שיכול להעניק לכם את היתרון לו אתם זקוקים בהקמת העסק שלכם. שחר קרן מאמין כי בעזרת בניה נכונה של העסק ניתן לגרום לכך שכל לקוח אשר יוצא מן המסעדה יצא עם חיוך רחב ויחזור לבקר במסעדה בכל פעם מחדש ואף ימליץ על המסעדה והשירותים שלה לכל מכריו.
שחר קרן מעביר סדנאות מיוחדות ברמת אביב ומשמש בתור יועץ עסקי לכל אדם אשר רוצה לפתוח עסק בתחום המזון ורוצה לעשות זאת בצורה נכונה וטובה כך שיוכל להצליח להרים את העסק שלו מעלה מעלה ויוכל להתקדם עם העסק אל עבר ההצלחה שתמיד חלם עליה.

תחומי ההתמחות של שחר קרן 
ההתמחות של שחר קרן היא בפתיחת מסעדות ובתי קפה בצורה נכונה וטובה. כדי לסייע לבעל המסעדה או בית הקפה לבצע את התהליך בצורה טובה מסייע לו שחר קרן בכל ההיבטים הבאים :
* ביצוע בדיקת כדאיות לני פתיחת המסעדה ובדיקת הרווחים האפשריים מאותו העסק.
* בנייה של תכנית עסקית מפורטת ומסודרת למסעדה או בית הקפה.
* ניתוח נתונים שונים וקביעת המקום המתאים לאותה מסעדה או בית קפה.
* בניית הקונספט של המסעדה או בית הקפה.
* קביעת התקציב הנדרש כדי להקים את המסעדה או בית הקפה בצורה טובה וקביעת מסדרת התקציב שלא ניתן לחרוג ממנה.
* בנייה של תכנית שיווק נכונה ויעילה.
* בנייה ועיצוב של תפריט המתאים לקונספט של המסעדה, לביקוש באזור ולדרישות נוספות.

בנוסף, מסייע שחר קרן לעסקי מזון פעילים לשדרג את השירותים שלהם, לשפר את התהליכים בעסק ולהתקדם אל עבר מקומות הרבה יותר טובים.

שחר קרן - יעוץ והקמת עסקי מזון Shahar Keren Consulting
צרו קשר לתאום
פגישת הכרות אישית ראשונה ללא התחייבות וללא תשלום

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014