​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

תכנון אדריכלי

כל חברה המעניקה זכיינות קובעת כללים רבים שעל הזכיין לעמוד בהם. אחד מן הכללים של החברות המזכות הוא העיצוב. חברות רבות מחליטות על קו עיצוב קבוע אשר ישמר בכל החנויות של הרשת ועל הזכיין לעמוד בדרישות של קו עיצוב זה. זו הסיבה לכך שכל אדם אשר פותח סניף בזכיינות מוכרח לבצע תכנון אדריכלי נכון של החנות על פיו יבצע את העיצוב וימקם את החפצים השונים בצורה נכונה.

התייעצות עם אדריכל מקצועי

כאמור, פעמים רבות אדם אשר פותח סניף זכיינות מוכרח לבצע תכנון אדריכלי ועיצוב פנים לעסק נכון של הסניף על מנת שהעיצוב שלו יתאים לשאר סניפי הרשת וזאת על מנת שהסניף יבנה בצורה נכונה ויוצב בצורה שתקל מעל הלקוחות את העבודה בחנות ותהפוך אותה להרבה יותר נוחה והרבה יותר טובה. זו הסיבה לכך שלפני שפותחים חנות מותגים מסוימת יש לבצע תכנון אדריכלי נכון ומסודר ולא לדלג על שלב זה, תכנון לא נכון עלול להביא מפלה לבית העסק. אחד הדברים החשובים בתכנון הוא הדמיות אדריכליות שיידמו את המוצר הסופי באופן המושלם.

ליווי של אדריכל החברה

ישנן חברות מזכות אשר מעניקות שירות של ייעוץ אדריכלי על ידי אדריכל של החברה, אדריכל האחראי על תכנון של כל סניפי הרשת. אדריכל שכזה מכיר את החוקים השונים וכבר יודע מהי העבודה שעליו לבצע כך שעבודתו מבוצעת בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה, גם עבור החברה המזכה וגם עבור הזכיין.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014