​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

מידע נוסף

הגעתם לדף המרכז מאמרים שונים מתחום  הזכיינות.
מידע נוסף
 • חושבים שאתם מתאימים להיות זכיינים? ייתכן שאתם צודקים!
  אם אתם רוצים לרכוש זכיינות של רשת גדולה ומוכרת כדי לפתוח סניף מצליח משלכם, תוכלו למצוא מבחר גדול מאוד של רשתות אשר מעניקות זכיינות ומאפשרות לכם לפתוח סניף מצליח באזור המגורים שלכם ולהצטרף להצלחה הגדולה של הרשת. כיום, ישנם תחומים רבים של חנויות אשר מעניקות זכיינות ואתם יכולים לרכוש זכיינות בתחומים הבאים
 • אם אין לכם כוח לעבור את כל התהליך של הקמת עסק , פתיחת תיקים , רכישת שם , פרסום וכל מה שכרוך בהקמה של עסק חדש, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות זה לרכוש עסק אשר עומד בתור עסק למכירה או להשכיר עסק להשכרה. כיום ישנם בעלי עסקים רבים אשר מקימים עסקים, מפתחים אותם ואחר כך מעמידים אותם למכירה או להשכרה כדי שהם עצמם יעבדו כמה שפחות. העסקים הללו כבר צברו לעצמם שם, קהל לקוחות ותזרים חודשי אשר מאפשר לכם להתחיל לפעול בעסק פרטי מבלי לעבוד קשה על ההקמה שלו.
  אם גם אתם לא מוכנים לקבל את המובן מאילו ומחפשים הזדמנויות עסקיות שיצעידו אתכם קדימה ויביאו אתכם אל ההצלחה שתמיד חלמתם עליה, הגעתם למקום הנכון ! פורטל הזכיינות של ישראל בתחום המותגים מעניק לכם את האפשרות להיחשף אל מגוון רחב מאוד של מותגים אשר מחפשים זכיינים לשורותיהם, זכיינים אשר יפתחו סניף של המותג באזור המגורים שלהם ויוכלו להצטרף אל ההצלחה הגדולה בצורה הטובה ביותר. בעזרת פורטל הזכיינות של ישראל תוכלו להגיע אל מותגים אשר מעולם לא חשבתם שתגיעו אליהם ולרכוש את הזכיינות בקלות רבה.
 • בקלות רבה אתם יכולים למצוא זכיינות בעולם המותגים השאלה היא באיזה מותג בחרתם, איך ביצעתם את תהליך הזכיינות והאם חשבתם על כל הדברים הקטנים בדרך להפיכתכם להיות זכיינים. ובכן, אם אתם רוצים לקבל זכיינות בתחום המותגים אשר תביא לכם רווחים גבוהים והצלחה גדולה, פורטל הזכיינות של ישראל בתחום המותגים הוא האתר אליו אתם צריכים לפנות ובו תוכלו למצוא את הזכיינות הטובה ביותר עבורכם בקלי קלות.
  בתחום המותגים ישנם מספר מותגים חמים במיוחד אשר שולטים בתחום, מותגים אשר מיד כשאומרים את המילה "מותג" נזכרים בהם. מותגים אלו הם מותגים אשר רבים מעוניינים להיות זכיינים שלהם, אלו עסקים אשר הוכיחו את עצמם בתור עסקים רווחיים מאוד, עסקים בעלי פופולאריות גבוהה מאוד ועסקים אשר כל אדם המחפש הצלחה חושב לפנות אליהם. לכן, זו הסיבה לכך שרבים מבין אותם עסקים חמים, אם לא כולם, לא מעניקים זיכיון לכל אחד ובוררים את הזכיינים שלהם בקפידה רבה. איך תעמדו בזה ? קראו את המאמר הבא...
 • זכיינות היא שיטה מוכרת בעולם העסקים אשר בשנים האחרונות החלה לצבור תאוצה רבה. אדם אשר מעוניין להפוך להיות זכיין של אחד מין כל אותם מותגים מובילים אשר נמצאים בשוק הארצי והעולמי יכול לפנות אל הרשת ולקבל ממנה אישור להשתמש בשם של המותג, במוצרים אותם הוא מוכר וכמובן, הוא יקבל מהרשת את כל המידע המסחרי לו הוא זקוק כדי להצליח כמו חנויות המותג בכל מקום אחד.
  מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
 • שיטת הזכיינות הינה שיטה שצברה תאוצה רבה מאוד במדינת ישראל ובכלל, בכל רחבי העולם וכיום יזמים רבים חושים לקבל זכיינות של מוצג ידוע ומפורסם אשר יעניק להם יתרונות רבים ויאפשר להם להיכנס אל עולם העסקים בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. היתרון העצום של שיטת היזמות הוא המהירות – בשיטה זו ניתן להקים עסק חדש בצורה הרבה יותר מהירה ולהתחיל להרוויח בצורה טובה כבר מהיום הראשון לפתיחתו של בית העסק, מה שמהווה את משאת ליבם של יזמים רבים.
  הקמת עסק בזכיינות הינה שיטה יעילה מאוד להקמה של עסק חדש, שיטה המאפשרת להקים עסק שיצליח כבר מהרגע הראשון ויעניק לבעל העסק את האפשרות הטובה ביותר להרוויח ללא פעולות פרסום ושיווק אינטנסיביות וללא תקופת המתנה עד שהמותג יהפוך למוכר בשוק. בעזרת הקמת עסק בזכיינות של מותג מוכר יכול כל יזם לפתוח עסק פרטי משלו תחת שם של מותג פעיל ומצליח וליהנות אף הוא מההצלחה של אותו המותג.
 • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  תהליך של הקמת חברה מזכה הוא לא תהליך פשוט אך מדובר בתהליך עסקי אשר יכול לפתח עסק בצורה מדהימה ולהביא אותו להתרחבות מפתיעה במיוחד. בכדי להפוך לחברה מזכה על בעל המותג לפתח את המותג בצורה יעילה מאוד, להפוך אותו למותג מקורי, מרענן ומבוקש מאוד אשר יגרום ליזמים אחרים לרצות לפתוח עסקים נוספים בשם המותג ולהרוויח מהם גם כן.
 • כל חברה המעניקה זכיינות קובעת כללים רבים שעל הזכיין לעמוד בהם. אחד מן הכללים של החברות המזכות הוא העיצוב. חברות רבות מחליטות על קו עיצוב קבוע אשר ישמר בכל החנויות של הרשת ועל הזכיין לעמוד בדרישות של קו עיצוב זה. זו הסיבה לכך שכל אדם אשר פותח סניף בזכיינות מוכרח לבצע תכנון אדריכלי נכון של החנות על פיו יבצע את העיצוב וימקם את החפצים השונים בצורה נכונה.
  חברה אשר מעניקה זכיינות והיא בעלת מותג מוכר ומבוקש בשוק המקומי מעניקה יתרונות רבים לזכיין ומעניקה לו אפשרות להצליח בצורה טובה ונכונה מאוד ללא מאמץ רב מידי. חברה מזכה בעלת מותג מוכר היא חברה בעלת יתרונות רבים ואם אתם רוצים לרכוש זכיינות של מותג מוכר ומוביל בשוק, תוכלו לקבל יתרונות רבים מאוד וליהנות מהצלחה מיוחדת בקלות.
 • תהליך איתור זכיינות לחברה מזכה הוא תהליך לא פשוט שכן מלבד העובדה שצריך למצוא את מבקשי הזכיינות יש לבדוק אותם היטב ולהיות בטוחים כי אכן מדובר בזכיינים שיביאו הצלחה לבית העסק ולא זכיינים שעלולים לפגום במוניטין של המותג ובהיקף ההצלחה שלו. לכן, אם אתם רוצים למצוא זכיינים לעסק שלכם בצורה טובה ונכונה, פורטל הזכיינות של ישראל מציע לכם שירות של איתור זכיינים בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר עבורכם כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון והיקפו של בית העסק שלכם רק ילך ויגדל.
  כיום יזמים רבים מבינים כי חברה מזכה היא חברה שיכולה להעניק להם יתרונות רבים מאוד וכי רכישת זכיינות עשויה להביא להם הצלחה עסקית מיוחדת במינה וטובה מאוד, הצלחה עסקית אשר לא זכו לה במשך זמן רב. זו הסיבה לכך שכיום ניתן לראות יזמים רבים אשר תרים ומחפשים אחר חברות זכיינות ולא יודעים איזו חברת זכיינות תעניק להם את ההצעה הטובה ביותר והמתאימה ביותר עבורכם. אנו, בפורטל הזכיינות של ישראל, מעניקים ייעוץ מקיף ומלא לזכיינים הללו ומציעים להם את הדרכים הטובות ביותר להצטרף להצלחה של מותג מוכר.
 • אם יש לכם חברה של מותג מוכר ופופולארי מאוד ואתם מעוניינים להפוך את החברה שלכם לחברה מזכה, עליכם לדעת שמדובר בתהליך די ארוך אשר מלא בפרטים קטנים ולכן אתם זקוקים לייעוץ מקצועי אשר בזכותו תוכלו להקים את החברה המזכה בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. אנו בפורטל הזכיינות של ישראל בעלי ניסיון רב מאוד בתחום הזכיינות והקמת חברות מזכות ולכן אנו יכולים לסייע לכם ולעמוד לצדכם לאורך כל התהליך.
  כל אחד אר עבורו זו הפעם הראשונה בה הוא רוכש זכיינות יודע כי מדובר בתהליך ארוך והוא מוכרח לבצע אותו בצורה נכונה על מנת לצאת מורווח מכל העניין ולא להגיע להפסדים. תהליך רכישת זכיינות הוא תהליך אשר מורכב מפרטים רבים מאוד, פרטים אשר אדם שאינו מבין בהם לא ידע כיצד לבצע אותם בצורה הטובה ביותר. לכן, מוצעים לכם שירותים של ליווי זכיינים, שירות אשר מזווה אתכם, הזכיינים, לאורך כל הדרך ומעניק לכם אפשרות לרכוש את הזכיינות בצורה הטובה ביותר עבורכם כך שתוכלו ליהנות מתהליך הרבה יותר פשוט והרבה יותר טוב.
 • אם אתם עומדים לרכוש זכיינות של רשת חנויות מסוימת, בוודאי אתם יודעים כי אחד מן הדברים אשר עליהם מקפידות הרש/תות השונות אשר מעניקות זכיינות הוא הנושא של עיצוב החנות. כיום ניתן למצוא רשתות רבות אשר מעניקות זכיינות אך בעת הכניסה לסניפים השונים נראה כאילו כולם מנוהלים על ידי אותו אדם משום שהעיצוב שלהם הינו זהה לחלוטין. נושא העיצוב הוא חלק מהזהות של הרשת ולכן כל אחד אשר רוכש זכיינות מוכרח לדעת כי הוא צריך להיצמד לעיצוב הרשת והוא לא יוכל לעצב את החנות בצורה שונה.
  עסקים רבים מסתפקים בתשובת הבנק למימון עסקאות מורכבות ולעיתים מאבדים הזדמנויות עסקיות עקב תשובה שלילית מהבנק. מימון עסקים היא שאלה מורכבת ומחייבת פתרון מותאם לכל עסק באופן פרטני. הקרן הוקמה על ידי מדינת ישראל בשנת 2001 במטרה לסייע בפיתוח העסקי של עסקים קטנים ובינוניים המהווים חלק עיקרי וחיוני בכלכלת ישראל.
 • אם אתם רוצים לרכוש זכיינות של מותג מוכר בשוק, מותג אשר יאפשר לכם להצטרף אל ההצלחה שלו ולפתוח סניף בו תוכלו ליהנות מההצלחה כבר ביום הראשון, עליכם לבצע בדיקות רבות
  רכישה של זכיינות בקניונים בעבר הייתה מורכבת מאוד אך כיום, עם אתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל", התהליך הופך להיות הרבה יותר פשוט והרבה פחות מורכב
 • רשת של מותגים הינה רשת אשר יכולה להעניק לכם אפשרות לפתוח עסק שיהיה מוכר כבר מהיום הראשון שלו וכבר מרגע הפתיחה יזכה ללקוחות רבים מאוד אשר מכירים את המותג ואוהבים לרכוש את המוצרים שלו.
  מחפשים זיכיונות ? הגעתם למקום הנכון. באתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל" תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של זיכיונות אשר יאפשרו לכם להפוך להיות זכיינים מצליחים ומוערכים
 • התחום של זכיינות למכירה הפך בשנים האחרונות לתחום נפוץ מאוד ומוכר מאוד, תחום אשר רבים פונים אליו כדי לפתח את עצמם בעולם העסקים ובכדי להצליח בצורה הרבה יותר טובה
  אין ספק כי זכיינות מותגים הינה זכיינות אשר יכולה לאפשר לכם להצטרף אל ההצלחה בעולם העסקים בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר חכמה.
 • רוצים לרכוש זכיינות עבור עסקים פעילים בתחומים שונים ? הגעתם אל המקום הנכון.
  לפני שאתם רוכשים עסקים אשר עומדים בתור עסקים למכירה עליכם לבצע בירורים רבים אשר יוכיחו לכרם כי מדובר בעסקים עם פוטנציאל לרווח
 • אין ספק כי כיום אנו חיים בעידן בו רבים בוחרים להיות זכיינים של רשת כזו או אחרת ומצליחים בעזרת הזכיינות להצטרף אל ההצלחה של הרשת בצורה הטובה ביותר שניתן להגיע אליה
  כיום ניתן למצוא הרבה יותר עסקים למכירה מאשר מה שהיה ניתן לראות בעבר. כיום ישנם בעלי עסקים רבים אשר מעדיפים להעמיד את העסק שלהם למכירה במקום לסגור אותו או להשכיר לאדם אחר
 • כיום ניתן לראות חברות רבות כי הבינו כי הפיתוח שלהם יכול להתבצע בצורה הטובה ביותר דרך זכיינים.
  כיום ניתן לראות קניונים רבים אשר נפתחים בכל מקום בארץ והשיווק העיקרי שלהם הוא על ידי שיווק קניונים באמצעות זכיינים שונים אשר מעוניינים להצליח בעולם העסקי בצורה הטובה ביותר
 • העידן המודרני בו אנו חיים ניתן לראות מגוון רחב מאוד של תחומים בהם מוצעת זכיינות למכירה.
  אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
 • אמנם כיום כמעט שלא ניתן לראות עיר בה אין סניף של דואר ישראל אך יחד עם זאת ישנן ערים גדולות מאוד אשר בהן ישנו ביקוש לסניפים נוספים אשר יהפכו את חיי התושבים להרבה יותר נוחים והרבה יותר פשוטים.
  לאור המצב הכלכלי ישנם רבים אשר מחליטים להשקיע מעט מהכסף שלהם בלוטו בתקווה לזכות בסכום שיאפשר להם ליהנות מהחיים בצורה הרבה יותר טובה ולהגשים חלומות ישנים.
 • בים לא יודעים אך כיום ניתן לרכוש זכיינות מפעל הפיס ולפתוח סניף באזור המגורים שלכם בצורה הטובה ביותר, מה שיעניק לאדם הרוכש את הזכיינות הזו יתרונות רבים מאוד.
  אין ספק כי בשנים האחרונות רולדין הפך למותג מוכר מאוד ובעל פופולאריות רבה במיוחד. זו הסיבה לכך שכיום ישנם רבים אשר מחפשים זכיינות רולדין.
 • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  מחפשים חנות למכירה אשר תאפשר לכם להיות בעלי חנות מבלי לטרוח רבות על ההקמה של אותה חנות ? הגעתם למקום הנכון.
 • אם חיפשתם לוח עסקים למכירה אשר בו תוכלו למצוא את העסקים הטובים ביותר עבורכם, הגעתם אל המקום הנכון.
  בעידן המודרני והמתקדם בו אנו חיים ובעולם העסקי המפותח אשר קיים כיום ניתן לראות לא רק אדם אחד אשר מחפש משקיע למיזם / לרעיון אלא רבים וטובים.
 • מחפשים מינימרקט למכירה באזור אשר בו אתם מתגוררים ? באתר תוכלו למצוא מינימרקט למכירה אשר יעניק לכם יתרונות רבים מאוד ויאפשר להם ליהנות מההצלחה שתמיד חלמתם עליה בצורה הטובה ביותר.
  בעידן המודרני והמתקדם בו אנו חיים רבים הבינו כי מכון כושר יכול להביא להם הצלחה עסקית גדולה מאוד ולהעניק להם יתרונות רבים מאוד.
 • מחפשים מסעדה למכירה בתל אביב ? מסעדה מצליחה ובעלת לקוחות רבים אשר תוכלו ליהנות בה מהצלחה גדולה בצורה הטובה ביותר ? הגעתם אל המקום הנכון.
  שמעתם על מסעדה למכירה בעיר הגדולה ת"א ואתם לא יודעים האם זה באמת משתלם ? הגעתם למקום הנכון.
 • יש לכם עסק ואתם רוצים להעמיד אותו בתור עסק למכירה ? אין זה משנה מהי הסיבה אשר הביאה אתכם להחלטה הזו, בעזרת אתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל" והעומדים בראשו אתם יכולים למצוא קונים לעסק שלכם בצורה הרבה יותר מהירה.
  לעיתים רבות הזדמנויות עסקיות נמצאות דווקא בתוך אותם עסקים קטנים למכירה, עסקים שהוקמו לא מזמן אך יש להם פוטנציאל להצלחה אדירה
 • אם אתם רוצים להשתלב בעולם העסקי בצורה נכונה וטובה, קניית עסק חי היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.
  באתר תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של עסקים פעילים אותם תוכלו לרכוש וכך ליהנות מכל היתרונות של להיות בעל עסק עצמאי מבלי לעבור את התהליך הארוך והמייגע של הקמת העסק
 • אם גם אתם רוצים לבצע קניית עסקים, הגעתם לאתר הטוב ביותר עבורכם, האתר שיעניק לכם יתרונות רבים מאוד.
  רוצים לבצע רכישת עסק קיים וכך ליהנות מהרווחים שלו בצורה הטובה ביותר ? אם כן, הגעתם למקום הנכון.
 • מחפשים שותף עסקי אשר יאפשר לכם לקדם את העסק שלכם בצורה הרבה יותר טובה ולהביא אותו למקומות הרבה יותר טובים ? הגעתם למקום הנכון.
  אחת מבין האפשרויות העסקיות הטובות ביותר לפיתוחו של בית עסק הינה באמצעות גיוס שותף לעסק עובד, שותף אשר יוכל להיכנס אל העסק ולסייע בפיתוח שלו בצורה הטובה ביותר.
 • כיום ישנם עסקים רבים בירושלים, קטנים וגדולים כאחד וניתן לראות בעלי עסקים רבים אשר מחפשים שותף לעסק בירושלים.
  העולם העסקי בו אנו נמצאים כיום הינו עולם תחרותי מאוד ולכן ניתן לראות כיום בעלי עסקים רבים אשר מחפשים שותף לעסק פעיל
 • אם אתם בעלי עסק קטן ומחפשים שותף לעסק קטן אשר יאפשר לכם להגדיל את העסק ולהרחיב את הגבולות שלו בצורה טובה יותר, הגעתם למקום הנכון.
  אם אתם רוצים להתחיל לבצע תהליך רכישת עסק פנו אל המומחים שלנו אשר ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויאפשרו לכם לבצע את התהליך בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.
 • מחפשים שירות של תיווך עסקים בעיר חולון ? שירות אשר יאפשר לכם לבצע עסקאות שונות ולהשתלב בתוך העולם העסקי בחולון בצורה הטובה ביותר ?
  אם בעבר הקמת מסעדה בגן היה מורכב ורבים ויתרו על הקמה של מסעדה שכזו, כיו ם הטכנולוגיה מאפשרת לכם להקים מסעדה בגן בצורה טובה ולהפוך את המסעדה שלכם להרבה יותר מיוחדת והרבה יותר מושכת עבור אלו אשר מחפשים חוויה קולינרית שלא דומה למקומות אחרים.
 • רוצים לבצע הקמת עסק זעיר ? גם בעזק מסוג זה, עליכם להתייעץ במומחים ואנשי מקצוע בכדי לבצע את ההקמה בצורה טובה. לרוב, הקמה של עסק זעיר היא רק פתיחה והשאיפה של בעלי העסק היא להגדיל אותו מיום ליום
  תהליך הקמת עסק קטן אינו תהליך פשוט. רבים חושבים כי מכיוון שמדובר בעסק קטן אין פרטים רבים שיש לדאוג להם ואפשר לפתוח אותו במהירות ובקלות אך לא כך הם פני הדברים
 • רכישת זיכיון מותגים הינה רכישה אשר יכולה לאפשר לכם להיכנס אל תוך העלום העסקי של המותגים בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר מהירה. במקום לבנות מותג משלם, מה שידרוש מכם משאבים רבים וזמן רב, תוכלו להקים סניף של מותג באזור המגורים שלכם בעזרת רכישת זיכיון מותגים
  רכישת זיכיון מפעל הפיס נשמעת מעניינת ופתה מאוד ורבים רוצים לבצע את הרכישה הזו אך לפני שאתם רצים לבצע אותה, ישנם כמה פרטים שחשוב שתדעו על רכישת זיכיון מפעל הפיס.
 • רשת החנויות "כלי זמר" הינה רשת חנויות כלי נגינה נפוצה מאוד ופופולארית מאוד בכל רחבי הארץ. רשת זו זכתה להצלחה רבה וקהל לקוחות קבוע ולכן פתיחה של סניף הרשת במקום בו לא קיים סניף שכזה יכולה להיות הצלחה
  רשת התכשיטים מגנוליה הינה רשת תכשיטים ידועה ופופולארית מאוד. לקוחות רבים אוהבים את התכשיטים האיכותיים והמרשימים של החברה אשר מוצעים במחירים משתלמים ושווים לכל נפש ולכן כיום דוכני החברה זוכים ללקוחות קבועים
 • רכישת זכיינות מותגים הינה רכישה אשר יכולה להעניק לכם אפשרות להצליח בעולם העסקי והתחרותי של היום בצורה הרבה יותר טובה. כיום לקוחות רבים מעדיפים לרכוש אך ורק מותגים על פני מוצרים ממקורות לא ידועים
  בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד זכיינות מכונות קפה הפכה להיות זכיינות מבוקשת ונפוצה מאוד בכל רחבי הארץ וגם בעולם. כיום רבים מבינים כי קו של מכונות קפה יכול להעניק להם תוספת הכנסה גבוהה מאוד בכל חודש
 • אין ספק כי אחת מבין ההוצאות הגדולות ביותר של כל הורה הינה ההוצאה עבור הילדים. הורים רבים יכולים להוציא בחנויות צעצועים סכומי כסף גדולים מאוד, כמובן, בתנאי שמדובר בצעצועים איכותיים אשר שווים את המחיר בו הם מוצעים למכירה באותה חנות.
  מעוניינים לפתוח חנות קוסמטיקה באזור המגורים שלכם ? זכיינות קוסמטיקה יכולה להתאים לכם בצורה הטובה ביותר. כיום אחוז גדול מאוד מלקוחות מוצרי הקוסמטיקה מעדיפים לרכוש את המוצרים בחנויות מוכרות ובעלות מוניטין בתחום ולכן הסיכויים להצלחתה של אותה חנות קוסמטיקה הופכים להיות הרבה יותר גדולים
 • פתיחת עסק זכיינות הינה פתיחה של עסק בצורה שונה מהרגיל אך בצורה אשר יכולה להעניק לכם יתרונות רבים והצלחה גדולה במיוחד. כיום ניתן לראות אנשי עסקים רבים אשר הבינו כי הזכיינות יכולה לאפשר להם לפתוח את העסק בצורה הרבה יותר טובה
  רשת הספרים צומת ספרים הינה ללא ספק אחת מבין רשתות הספרים המצליחות ביותר במדינת ישראל. הרשת הינה גדול מאוד ובעלת סניפים בכל רחבי הארץ, רשת אשר זוכה לקהל לקוחות רב במיוחד ופופולאריות שרק הולכת וגדלה מיום ליום
 • אם שמעתם על חנות המוצעת למכירה בקניון ואתם מתלבטים לפני רכישה שלה, הגעתם למקום הנכון. קניית חנות בקניון יכולה להעניק לכם יתרונות רבים מאוד כאשר היתרון הגדול ביותר הינו העובדה כי מדובר בחנות פעילה ומוכרת
  עסק קטן הוא עסק הטומן בחובו כמות של עד 50 עובדים. הקמת עסק קטן מאפשרת לבעליו לשלוט בצורה טובה ואיכותית בעסק, בשונה מעסק גדול והמוני בעל מספר עובדים רב.
 • קניית עסק פעיל הוא כניסה למסע שהחל כבר במשך תקופה וצלח או כשל בהתאמה. מדובר על משקיע שבחר להביא בשורה לשוק הישראלי והקים עסק על פי חזונו ופועלו. עסק פעיל יכול להיות עסק מאוד מצליח שבעליו מעוניין למכור אותו כדי לרכב על גל ההצלחה הקיים, וגם לפתוח דלתות לעסקים חדשים עתידיים. מנגד עסק פעיל עשוי להימכר עקב היותו בעל פוטנציאל רב מאוד אך מניב רווחים נמוכים לבעליו.
  עסק קיים זהו עסק הפועל ורץ במשך תקופה. במציאות העגומה של חיינו עסקים קיימים רבים לא שורדים כלכלית וזקוקים למשקיע חיצוני שירכוש אותם
 • ההנהלה של חברת סופר פארם החליטה להשיק בין חמישה לשישה סניפים חדשים מדי שנה, שיפעלו בחסותו של המותג: ניו-פארם מדיקל, ובכך להגיע בפרק זמן של שלוש שנים לכמות של שלושים סניפים בהשקעה שנעה בטווח מחירים שבין ה- 15 ל- 20 מיליון שקלים. בתקופה הנוכחית חברת סופר פארם מפעילה אחד עשר סניפים תחת המותג ניו-פארם מדיקל וממקורות עלה שכעת ישנה מגמה להשיק סניפים נוספים על מנת להגיע לשלושים סניפים בתוך שלוש שנים בלבד.
  מעוניין לפתוח עסק משלך? אנו שמחים לבשר לך שהגעת למקום הנכון ובזמן הנכון, פורטל הזכיינות של ישראל הוא הכתובת המקצועית ביותר עבורך וכמובן עבור הצלחתו המובטחת של העסק הקיים או החזון שלזה שיוקם לעתיד. כיום כל מי שרוצה להקים עסק עצמאי משלו יכול לבחור באפשרות מצוינת של רכישת זיכיון לדואר ישראל. אולם אליה וקוץ בה, לא כל אחד כיום שברצונו לפתוח עסק משלו יכול לקבל את הזיכיון המיוחל הנ"ל. דואר ישראל כיום משמש כשירות ציבור ראשון במעלה ועל כן מקפיד למסור את המושכות לידיים נכונות.
 • במידה וברצונכם לאתר זיכיונות בתחום האופנה ובפרט זיכיון לנעליים יש לכם אפשרות נהדר לעשות זאת בצורה פשוטה יחסית, אולם אם ברצונכם להתנהל בצורה מושכלת ונבונה, לאתר את החברות הרשתות המזכות בעולם האופנה ומוצרי ההנעלה שיעניקו לכם הזדמנות נהדר להצליח ולהגביר את הפעילות העסקית באופן שוטף, אין שום ספק שעליכם ראשית לפנות למיטב המומחים בתחום הזכיינות. פורטל הזכיינות של ישראל שמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לאתר זיכיונות למכירה בעולם האופנה וההנעלה בצורה מובטחת.
  זכיינות, בקרב המון חברות משמשת כשיטה להרחבת הפעילות עסקים, ואילו בקרב יזמים פרטים אותה השיטה נועדה עבור הקמתו של עסק חדש. רכישת זיכיון לעסק היא אחת הטכניקות המהירות למען הקנייה של סטנדרטים גבוהים הנדרשים למען ניהול עסק תקין, בקרב יזמים צעירים וותיקים כאחד. אם נרצה לתאר מהי זכיינות עלינו ראשית לומר שמדובר במעין סוג של שילוב או שיתוף בין עסק גדול מחד ועסק קטן מאידך.
 • כיום ישנו מבחר די גדול של חוזים עסקיים הנערכים בין חברות, אנשי עסקים ועוד גופים רבים ואחרים בשוק המסחרי, שמעדיפים לקשור את עצמם בסוג מסוים של הסכם שיתופי בהיקפים משתנים. אולם אחד הרעיונות השיווקיים הנפוצים, אותו הולידה למעשה הזכיינות, שפירושה חוזה מיוחד למעין שיתוף פעולה בין הצדדים העסקיים. שיתוף פעולה זה מתבטא באספקט הרווחי, ממנו נהנים שני הצדדים העסקיים, בזכות צורת שיווק שנועדה לחסוך כספים ובמקביל להקטין עבור שני הצדדים האמורים המון סיכונים שקיימים בעולם העסקים.
  רכישת זיכיון לתחנה דלק נחשב לאתגר די משמעותי גם עבור זכיינים מנוסים, יחד עם זאת ישנם כמה יתרונות מהותיים שנועדו להקל באופן ניכר על הליך ההצטרפות לעולם הזכיינות במיוחד בקרב אנשים שמעדיפים להשקיע בפרויקט עם רמת סיכון נמוכה יחסית. בישראל חברות הדלק הן גדולות ומוכרות בדרך כלל, כמו כן דלק כידוע הינו מוצר הכרחי בעל רמת ביקוש גבוהה וקבועה בקרב כל נהגי ישראל מכל שכבות האוכלוסייה. שני אלו הופכים את נושא הזיכיון לתחנות דלק להזדמנות נהדרת גם עבור אנשים שמעדיפים להימנע מסיכונים.
 • בתחום הזכיינות של היום, יותר ויותר חנויות בגדים הפכו להיות גולת הכותרת העיקרית. אין זה מפתיע לאור העובדה ששיטת הזכיינות יכולה לסייע לכל אדם מן השורה שברצונו לפתוח חנות בגדים מצליחה, שבעתיד תזכה לפופולאריות ורמת ביקוש גבוהה. בתקופה הנוכחית ניתן להבחין במבחר רב של רשתות אופנה שמציעות זיכיונות לחנויות בגדים בין אם מדובר בפתיחה של חנות קיימת או בבית עסק קיים שמעוניין להרחיב את עצמו ופעילותו העסקית.
  כיום אפשר לומר בביטחון גמור שהמפתח לעסקים מסתכם בכל הנושא של זכיינות. עבור כל מי שמעוניין להקים עסק חדש, ישנה הזדמנות מצוינת לחסוך משאבים כספיים מרובים ובמקביל להצליח במשימת ייצור וגיבוש של קהל לקוחות קבוע ונאמן. על ידי רכישת זיכיונות לעסקים מוכרים, בעלי שום ומוניטין, ניתן ליהנות מפעילות ערה ומוגברת החל מהיום הראשון בו נפתח העסק לציבור הרחב. בנוסף אפשר לבצע רכישה של כמה זיכיונות במקביל, ובמילים אחרות הזיכיון לא מחויב להיות עבור מסעדה או בית קפה מסוים אלא עבור כל מוצר.
 • במהלך המאה ה- 19 הובאה לעולם השיטה הכלכלית של זכיינות אשר זכתה להדים רבים ברחבי ארה"ב ומשם החלה להתפשט אל כל מדינות העולם. זכיינות עסקים הינה שיטה מסחרית, במסגרתה בעל עסק רשאי לעשות שימוש לפרק זמן מוגבל בשיטות עסקיות של חברה מסוימות המתייחסות לנכסיה הרוחניים דוגמת לוגו, עיצוב מוניטין וכיוצא בזה. מתן אישור לעשות שימוש בנכסים אלו תלוי במתן תשלום על ידי מקבל הזיכיון אותו הוא נדרש להשקיע בחברת האם, אפשרות נוספת היא להעניק לחברת האם אחוז מהרווחים של מקבל הזיכיון, אשר הופקו בפרק זמן שהוגדר מראש בין שני הצדדים.
  העסק מתנהל בצורה שוטפת ותקינה ויחד עם זה ברצונכם לשפר ולהרחיב את היקפו? קהל הלקוחות שב ושואל אתכם מדוע אין ברשותכם סניפים נוספים? הגיע השעה להתרחב, אולם מה שמעכב אתכם הוא היעדר ניסיון וידע בעולם העסקי. אז מהי האסטרטגיה הטובה ביותר למען צמיחת העסק שלכם? מה יותר כדאי, לפתוח סניפים נוספים תחת בעלותכם או לחלופין לבצע מכירת זיכיונות במטרה להפעיל סניפים נוספים? בשורות הבאת תוכלו ליהנות מכל התשובות לשאלות אלו ואף יותר מכך.
 • השפעת גלובליזציה על חקיקת מגן:
  פירוט ההשלכות של אי המידתיות:
 • הגמשת שוק העבודה: הגורמים לכך:
  בימינו, פתיחה של עסק חדש לחלוטין עלולה להיות עניין לא פשוט בכלל
 • מפעל הפיס תמיד היה, ותמיד יהיה, אחת מן החברות המצליחות בישראל.
  קיימים הרבה מאוד סוגים של עסקים שפעולם בשיטת הזכיינות
 • רבים מאתנו חולמים להקים עסק עצמאי, אולם הקמת עסק כזה עלולה להיות קשה מאוד ואפילו בלתי אפשרית למי שאין לו ניסיון בעסקים
  רבים מאתנו מאז ומתמיד חלמו לנהל עסק עצמאי ולפרוץ אל תוך עולם העסקים
 • הסניף הראשון של מקדונלדס נפתח בשנת 1940
  תחילת דרכה של איקאה היה בשנות ה-40, בחנות קטנה בשוודיה
 • הזכיינות יכולה להיות רווחית מאוד, הן עבור הזכיין עצמו והן עבור החברה המזכה
  שילב קמה כבר בשנת 1974, ומאז היא חוללה מהפכה בתחום המוצרים לתינוקות בישראל
 • כמעט אין מי שאינו אוהב להמר. כולנו מכירים את ההרגשה המרגשת ומלאת האדרנלין של מילוי טופס טוטו או ווינר
  תמיד חלמתם לנהל עסק. התעניינתם בתחום, אולי אפילו למדתם מנהל עסקים או קראתם הרבה מידע על הנושא.
 • לי קופר הינה רשת ג'ינסים שהוקמה בשנת 1908 בבריטניה, על ידי מוריס קופר
  ארומה הינה מותג צעיר יחסית, שהוקם בשנת 1994
 • לואי ויטון היה מעצב אופנה צרפתי מצליח, שהקים את בית האופנה הראשון שלו בפריז בשנת 1854
  קשה למצוא אדם בעולם המערבי שלא שמע על חברת אפל
 • רשת הנעליים אלדו הוקמה בקנדה בשנת 1972, בעיר מונטריאול.
  אדידס, שמקור שמה הוא במייסד אדי דסלר, הינה חברת מוצרי ספורט בינלאומית עצומה בגודלה
 • אלקנטרה הינה רשת רהיטים מצליחה, שסניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ
  רבים מאתנו חולמים לנהל עסק. לפתוח עסק חדש זה עניין לא פשוט כלל, שעלול להוות גם סיכון משמעותי בשל התחרות הרבה הקיימת כיום בשוק
 • הקפה היה, וכנראה שעתיד להישאר, אחת מהסחורות הפופולריות ביותר, שמגלגלות סכומים עצומים של כסף בבורסה העולמית
  בחרת להכנס כזכיין באחת מהחברות המסחריות,וכרגע אין מיקום לחנות המוצעת . זהו שלב מאוד קריטי מבחינת הצלחה עסקית והצלחת העסק שלך. אתה צריך לבחון את החלופות העומדות לרשותך.לכל חלופה משמעות אחרת ולכן עליך לקבל כלים וידע להצלחה,לפני קבלת כל החלטה.
 • מגיע הרגע שהינך רוצה להקים עסק לעצמך,עבדת חסכת,קיבלת פיצויים,ואתה עומד בפני החלטה ובצומת דרכים. האם להקים עסק עצמאי פרטי,או להיות זכיין של פירמה או מותג ידוע. אם כך יש יתרונות וחסרונות וכמובן מחיר לכל החלטה.
  רכישת זיכיון היא סיפור מורכב. לפני חתימה על הסכם מחייב מול חברה או רשת מזכה, יש לברר תחילה האם התחום המבוקש לקבלת זיכיון אכן מתאים לעיסוקכם ונטיות ליבכם. יש להעדיף תחומים שבהם צברתם ידע מוקדם או ניסיון על מנת להימנע מהצורך לעבור הכשרה ממושכת ובמטרה להגדיל את הסיכויים ליהנות בעתיד הקרוב והרחוק כאחד מהכנסות גבוהות יותר. בירור מקיף ומעמיק אודות הגוף המזכה יאפשר לכם להתייצב מול תמונה הרבה יותר מדויקת בכל הנוגע לתמיכה ולהיקף העזרה שניתן לקבל מאותו הגוף.
 • שיטת הזכיינות מפתה לא מעט אנשי עסקים כיום. על כן ברצוננו לחדד ולהזכיר את מגוון ההוצאות הראשוניות הכרוכות בהליך אשר לא אחת מייצרות קושי לא מבוטל בקרב אותם אנשי העסקים הנדרשים לממנן בצורה כזו או אחרת.רכישת זיכיון כרוכה בתשלום ראשוני שיכול לנוע בין עשרים אלף דולר למאה אלף דולר, אנו רואים כי לא מדובר בסכומים זעומים. חשוב לזכור כי בנוסף לתשלום ראשוני זה יש לעמוד בתשלומים אחרים למגוון בעלי מקצוע שיעניקו סיוע במסגרת השגת זיכיון כדאי ורווחי ובחתימה על חוזה הוגן לשמירת זכויות הזכיין.
  עבור חלק מאיתנו המשימה של אנשי עסקים נראית פשוטה למדי, אולם בפועל בעלי עסקים חייבים לגעת במגוון רחב של תחומים דרך קבלת סיוע מאי אלו גורמים על מנת להשיג את היעדים והמטרות שלשמם הוקם העסק, היינו רווחים. אנשי עסקים שברצונם לפסוח בקלות על הבירוקרטיה הארוכה והממושכת לצד הסיכונים הנלווים להקמה של עסק חדש מאפס, בוחרים לרוב להתקשר מול חברה או רשת בחוזה זכיינות על מנת להשיג יתרון רציני על המתחרים בתחום.
 • מיקום העסק נחשב כיום לאחד מהנושאים המרכזיים והחשובים ביותר בכל סוג של התקשרות בשיטת הזכיינות. כיום ישנם לא מעט בעלי עסקים שהשקיעו את כל מרצם ואונם בפתיחה של עסק עצמאי ואיכותי הכולל תודעת שירות מאד גבוהה, אך למרבה הצער לא בחרו עבור העסק מיקום נכון ועל כן לא הצליחו להגיע לפיתוח מספק ומקסימאלי של העסק. הדבר המהותי ביותר לכל עסק באשר הוא מזוהה כידוע עם תנועה ערה של לקוחות וכתוצאה מכך מיקום העסק בכל עסקת זכיינות שהיא מקבל חשיבות עליונה.
  על אף שלא מעט עסקים עדיין לא הפנימו בצורה מספקת את החשיבות שיש לעובדים במסגרת ניהול העסק, בכל זאת כיום ניתן לראות כיצד מושם דגש מרכזי מאד על המשאב החשוב שמהווים העובדים בכל ארגון שהוא, במסגרת כנסים, קורסים והשתלמויות בנושא של ניהול עסקים. אולם מטבע הדברים, עסקים הכוללים צוות עובדים מקצועי או נותני שירות רציניים, ויחד עם זאת אינם משווקים שירות חדשני ומתקדם או מוצר ברמה גבוהה, המקצועיות והמיומנות של העובדים לא תוכל לתת להם שום יתרון תחרותי.
 • לשיטת הזכיינות ישנם לא מעט יתרונות. אולם אף פעם לא יזיק להתרשם מכמה טיפים שיסייעו להשיג את הזיכיון בתנאים הרבה יותר טובים ונוחים. זכיינות אשר עונה על צרכיהם המשותפים של הזכיין מחד והרשת המזכה מאידך היא קרקע פורייה להצלחה עסקית ברורה לפתיחת עסק משגשג ורווחי. הטיפ הראשון שלנו הוא להביא בחשבון את עלויות ההקמה באמצעות חוות דעת מקצועית. באופן הזה ניתן לוודא כי ההצהרות של הרשת לגבי העלויות הן נכונות מצד אחד או מוגזמות מצד שני.
  המציאות הכלכלית המאפיינת את העידן הנוכחי משתנה מרגע לרגע. המשבר והמיתון הכלכלי שנראה כי אין לו סוף, מהפיכת המידע שחולשת על כל תחומי החיים, לא מותירים לנו ברירה אלא להתאים את עצמנו לשינויים המתמידים של השוק ולהיות תמיד עם היד על הדופק. במציאות המורכבת והדינאמית הזו, לא מעט אנשים מעדיפים לפנות אל עולם העסקים כדי לבסס להם מקצוע מספק שיהווה מקור פרנסה מכובד ויעניק להם את העצמאות הכלכלית הרצויה.
 • קיימים לא מעט יתרונות בשיטת הזכיינות. שיטה זו נחשבת לכדאית ומעניקה לעסק דחיפה התחלתית אדירה דרך הישענות על גוף מוכר וחזק זאת על ידי כמה גורמים כדלקמן: ניצול הלוגו של הגוף המזכה, התנהלות על פי מדיניות יסודית ועדכנית, ייעוץ מקיף ומגוון, בלעדיות על חוזים שונים ועוד. אולם לצד כל אלו קיימות לא מעט התחייבויות בהן נדרש לעמוד הזכיין במסגרת חבירתו לרשת וכתוצאה מכך יש לברר תחילה עם סך היתרונות גדול מסך ההתחייבויות.
  קיימים חוזים עסקיים רבים המתקיימים בין חברות, אנשי עסקים ועוד שורה ארוכה של גופים נוספים בשוק המסחרי שבוחרים לקשור את עצמם בהסכמי שיתוף מסוימים בהיקפים משתנים. אולם שיטת הזכיינות נחשבת לרעיון ייחודי שכתוצאה ממנו הגיח לעולם סוג מאד מיוחד של חוזה לשיתוף פעולה עסקי בין שני צדדים. בפועל, שיתוף פעולה זה מאפשר לשני הצדדים ליהנות מרווחים כאלו ואחרים תודות לצורת השיווק שמצמצמת משמעותית את הסיכונים שבלאו הכי מלווים את עולם העסקים וכן חוסכת לא מעט כספים.
 • מי מכם שהעמיק בנושא לפני שחתם על חוזה זכיינות מחייב, וודאי ייהנה בעתיד מניהול פשוט יותר של העסק. בסופו של יום חוזה הזכיינות מפרט אחת צורת הזיכיון והתנאים הנלווים לה, מי שהעדיף לבחור בזיכיון מלא או מצומצם אם כן נחשף לחובותיו וזכויותיו, אולם בכל זאת יש להקפיד ולהתייחס גם לחובות הרשת המזכה. כך תוכלו ליהנות בעתיד מניהול יותר חלק וטוב של העסק. ההתחייבות הראשונה מצד הרשת המזכה במסגרת חוזה זכיינות מלא הוא לתת לזכיינים ליווי מרכזי בעל חשיבות מרכזית לניהול סניף הזכיין.
  מקימים עסק רווחי ומצליח בענף האופטיקה באמצעות תכנית זכיינות אופטיקה, ובליווי צמוד של מקצועני הזכיינות בחברת זכיינות ישראל.
 • להקים מכון ספא פעיל, דינמי ורווחי באמצעות תכנית זכיינות ספא של רשתות הספא הגדולות ובתמיכה צמודה של מקצועני חברת זכיינות ישראל.
  מקימים עסק מצליח ומרוויח בעולם הצעצועים באמצעות תכנית זכיינות צעצועים, ובליווי צמוד של מקצועני הזכיינות של חברת זכיינות ישראל.
 • מקימים עסק להענקת טיפולים קוסמטיים באמצעות מודל זכיינות קוסמטיקה, ומובילים אותו להצלחה בסיוע וליווי מקצועני הזכיינות של זכיינות ישראל.
  הקמת עסק תיווך שגם מצליח וגם מרוויח באמצעות תכנית זכיינות תיווך ובסיוע וליווי משפטיים ועסקיים של מומחי הזכיינות של חברת זכיינות ישראל.
 • הצרכן הישראלי אוהב לרכוש מותגים, בכול תחום הישראלים יעדיפו לרכוש מוצר שהוא מותג ולא מוצר אנונימי, עקרון זה נכון בתחומים רבים.
  תחום המיתוג היה מאז ומעולם מחובר לעולם הרכב. זה נכון בתחום של רכישת כלי רכב חדשים וכן בתחום של השכרת רכב.
 • אם אתם רוצים להפעיל חנות מזון או סופר כדאי לעשות זאת בעזרת זיכיון לרשת מזון, תצטרכו לעבור רשת אחר רשת ולבדוק מי מהן מוכרת זיכיון להפעיל סניף שלה במקום בו אתם רוצים לפתוח סניף.
  אנשים רבים עובדים בתעשייה של בתי הקפה וחולמים יום אחד לנהל בית קפה בעצמם.
 • אם אתם מבינים באופנה, עבדתם בחנויות בגדים או אפילו ניהלתם בעבר בדרכים שונות חנות בגדים אתם אולי יודעים כי דרך חכמה במיוחד לנהל חנות בגדים מצליחה היא לנהל חנות מותג שיש לה זיכיון לבגדים ממותגים.
  אם אתם מחפשים זיכיון למכירה, תוכלו לעשות זאת בצורה ארוכה ולא יעילה או בצורה חכמה יעילה זריזה ומתוחכמת.
 • אם אתם מחפשים זיכיון למכירה אתר זכיינות ישראל מספק לכם מידע עדכני לגבי זיכיונות למכירה אך הוא עושה הרבה מעבר לכך.
  אם אתם אוהבים בעלי חיים, למדתם את התחום או יש לכם ניסיון בתחום ומעוניינים להתפרנס יפה בתחום של בעלי חיים
 • תחום הבגדים הוא תחום בעל חוקים משלו. אחד הכללים הידועים בתחום זה הוא שרוב האנשים מעדיפים תמיד לרכוש בגדים ממותגים על פני בגדים לא ממותגים.
  תחום מכירת הנעליים מושפע מאופנות, טרנדים, ומגמות שונות בהתאם לתקופה ולעונה.
 • זכייני מותגים הם אנשים שעובדים בחנות מעניינת במיוחד המספקת מוצרי איכות בחנות כל בו חסרת פשרות. המוצרים טובים ככלי בית במטבח ובמקלחת, כמתנות, ואפילו למען עצמכם. קהל הקונים הפוקד חנות מסוג כזה בדרך כלל אינו קטן
  אם אתה רוצה לעבוד במשהו מעניין ורב תחומי שלא מקבע אותך על תחום אחד כמו "ספרות", "אופנה", "מזון" וכד', מומלץ מאד לבחור זכיינות מותגים.
 • אם אתה רוצה לעבוד במשהו מעניין ורב תחומי שלא מקבע אותך על תחום אחד כמו "ספרות", "אופנה", "מזון" וכד', מומלץ מאד לבחור זכיינות מותגים.
  יש להיכנס לפורטל זכיינות ישראל ולהיות מופנים לתת הפורטל זכיינות מותגים, או לפקוד ישירות את אתר זכיינות מותגים. יש להשאיר פרטים על רצונכם בתחום זכיינות מותגים.

כתבות

 • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
 • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
 • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
 • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
 • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014