​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

הלוואות לעסקים לטובת רכישת עסק בזיכיון


הרצון למימוש עצמי ולפרנסה בכבוד יכול לבוא לידי ביטוי פעמים רבות בפתיחה של עסק עצמאי. כאשר אנחנו מקימים עסק אנחנו עושים זאת במטרה להרוויח כספים ולממש את היכולות האישיות שלנו. פתיחת עסק בזיכיון בתחומי שירותים מתקלים יכולה לאפשר לנו להגשים את היכולות המקצועיות שלנו. בשביל שנוכל לפתוח עסק אנחנו חייבים שיהיו לנו יכולות מימון לעסק. פתיחה וניהול של עסק דורשים כספים רבים ואם אין לנו את הכסף בצורה נזילה בחשבון הבנק שלנו אנחנו יכולים לקחת הלוואה לעסק. הלוואת לעסקים יכולות לאפשר לכל אחד לקדם את העסק שלו ולהפוך לבעל זיכיון. בעלות על זיכיון היא למעשה מתן רישיון מרשת העסקים להיות המפעילים של הסניף המקומי שלה.


איזה הלוואה כדאי לנו לקחת לעסק שלנו?

נשאלת השאלה איזה הלוואה כדאי לנו לקחת לשם פתיחת העסק שלנו? אנחנו יכולים לקחת הלוואה בנקאית לעסק או הלוואות שניתנות דרך קרן המדינה. אנחנו יכולים לקחת גם הלוואות מקרובי משפחה וחברים וגם הלוואות חוץ בנקאיות. כאשר אנחנו בוחרים איזה הלוואה לקחת חשוב שנשים לב מהם תנאי ההחזר שלה ומה גובה הריבית על ההלוואה. ככל שתנאי ההחזר של ההלוואה יהיו נוחים יותר והריבית תהיה נמוכה יותר כך יותר ישתלם לנו לקחת אותה. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה לעסק חשוב גם שניקח הלוואה לא גדולה מדי. לא משתלם לקחת הלוואה על סך 100 אחוז מהסכום שאנחנו זקוקים לו וגם ברוב המקרים לא נקבל הלוואה בגובה זה.

אילו סוגי עסקים זכאים לקבל הלוואה ובאיזה סכום?

למעשה כל סוגי העסקים זכאים לקבל הלוואה. עסקים אשר נמצאים ופועלים באזורי עדיפות לאומית (כמו למשל יישובי הדרום והצפון) יכולים ליהנות מתנאים טובים יותר של הלוואות. להבדיל, גם עסקים אשר יושבים במרכז הארץ יכולים ליהנות מתנאים טובים יותר של הלוואת לעסקים. כאשר אנחנו מבקשים לקבל הלוואה מהבנק או מהמדינה כדאי לנו להראות למי שאחראי על הענקת ההלוואה שלנו את התכנית העסקית שלנו ואת צפי הרווחים של העסק. סכום ההלוואה שנקבל תלוי בסוג העסק שלנו, במאזנים שלו וביכולת שלנו להחזיר את ההלוואה.

איזה מכשולים יכולים להיות לנו בדרך לקבלת הלוואה לעסק?

בדרך לקבלת ההלוואה אנחנו יכולים לסבול ממכשולים רבים. מכשולים אלו יכולים לכלול חוסר אמון של הבנק בנו או חוסר אמון בכך שנוכל להחזיר את ההלוואה. אם אנחנו רוצים לקבל הלוואה אנחנו חייבים להראות לבנק שיש לנו מקורות להחזיר אותה כמו צפי רווחים או נכסי נדל"ן. חשוב מאוד שניקח הלוואה לעסק רק לאחר שתהיה לנו תכנית מסודרת להחזר שלה ורק שנדע באופן וודאי מה אנחנו נעשה על כל שקל שנקבל.

האם משתלם לקחת הלוואה לעסק?

למעשה, לקיחת הלוואה לעסקים יכולה להשתלם מאוד. אם אנחנו רוצים לקדם את העסק שלנו ולפתח אותו אנחנו חייבים לקפוץ למים ולקחת סיכון. ללא מקורות מימון לעסק לא נוכל לקדם אותו ולהרחיב את תחום הפעילות שלו. לקיחת הלוואה מהבנק תוכל לאפשר לנו ליהנות ממשאבים רבים יותר לפיתוח העסק שלנו. פנו אלינו כבר עכשיו דרך "מקור אשראי לעסקים" ונשמח להציע לכם הצעה מותאמת אישית ומושכת במיוחד לשם גיוס הון ומימון לעסק שלכם. אנחנו נשמח לעזור לכם לקבל הלוואה איכותית שתאפשר לכם ליהנות משגשוג כלכלי. הלוואות לעסקים יוכלו לאפשר לעסק שלנו לשרוד ולהצליח בעולם העסקים שיכול להיות לעיתים תחרותי מאוד ואכזרי לעסקים קטנים.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014