​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות מסעדות

עסקי המסעדות נחשבים לעסקים מסוכנים, יחסית, ושיעור ההצלחה שלהם נמוך יחסית בהשוואה לעסקי מזון אחרים. מסעדות מחייבות השקעה גדולה בתשתית, בהקמה, בפרסום ועוד, ולוקח זמן רב עד שהמסעדה מקבלת שם טוב ומתחילה להצליח. במקרים שהמסעדה שייכת לשף מוכר או לרשת ידועה, כל תהליך הפרסום והשיווק קל יותר, ולכן, זכיינות מסעדות מומלצת במקרים רבים.

למעשה, כל מי שרוכש זכיינות מסעדות קונה את השם של הרשת, ופותח סניף במקום חדש בו אין לרשת נוכחות. ספק ירקות מומלץ ביותר לכל מי שמעוניין בטריות ובאיכות. כל מה שנדרש מהזכיין הוא השקעה כספית נוספת בהקמת המסעדה, והיא מכוסה בזמן קצר יחסית. בנוסף, הוא צריך לערוך הסכמים טובים מול רשת המסעדות.

יש צורך בקבלת ייעוץ משפטי של עורך דין כלכלי שמנוסה בתחום הזכיינות, והדבר חשוב, במיוחד, במקרה וחברת האם היא זרה. יש צורך בידע על נושאים של תמחור התפריטים, בעריכת הסכמים ועוד. במקרים שבו הסניף ממוקם באזור תיירותי יש חשיבות לידע בנושא של המרת מטבעות זרים, וגם כאן יכול עורך דין כלכלי לייעץ. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014