​072-3945384

אביגדור AVG

אביגדור AVG

אם אתם אוהבים את עולם האופנה ויש לכם חוש לתחום – זו ההזדמנות שלכם! בואו והצטרפו להצלחה של חברת אביגדור AVG – רשת ביגוד ואופנה לילדים מהמובילות את אופנת הילדים בישראל הנמכרת בלמעלה מ-500 נקודות שירות ברחבי הארץ.

קצת על הרשת

רשת אביגדור AVG היא רשת אופנת ילדים ותיקה ומצליחה בעלת ידע רב בתחום הביגוד והאופנה, ידע אשר מתעדכן כל העת על ידי צוות העיצוב ובפרט מעצבי האופנה המומחים והמנוסים של הרשת הישר מהמקומות המובילים בעולם בנושא האופנה. רשת אביגדורAVG  ידועה באיכות הביגוד ובאופנה המתחדשת והאהובה שלה המתעדכנת תדיר ולפי המגמות הנחשקות ביותר בעולם הביגוד והאופנה הבינלאומי. רשת אביגדור AVG התחילה כעסק משפחתי קטן והפכה לשם דבר בעולם אופנת הילדים הישראלי.

זו ההזדמנות שלכם להצטרף להצלחה

אם אתם בעלי כישרון ואהבה לתחום האופנה, אם אתם רוצים לנהל עסק מצליח משלכם ויש לכם תודעה עסקית, אם גם אתם רוצים להצטרף אל הצלחת הרשת ולהקים חנות משלכם באיזור הנוח לכם, פנו עוד היום לאתר "זכיינות ישראל" ותוכלו להגשים את חלומכם. בנוסף תקבלו ליווי של צוות מקצועי בכל ההליך - מהייעוץ העסקי ועד לכל סיוע אחר לו תזדקקו ובעזרתו תוכלו להפוך את העסק שלכם למצליח. בעזרת המותג המוביל, היעוץ מבעלי הניסיון בתחום וכמובן - התשוקה שלכם לעולם הביגוד והאופנה, תוכלו גם אתם להקים עסק אהוד, מבוקש ומשגשג ביותר!


תנאי הזכיינות אביגדור AVG -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 50-80 מ"ר קניונים מרכזים מסחריים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
אין 150,000 ש"ח 150,000 ש"ח כמקובל
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
40,000 ש"ח כמקובל 42%    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014