​072-3945384

אופטיק דורון

אופטיק דורון

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את הרשת בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

רשת אופטיק דורון הינה רשת אופטיקה מצליחה במיוחד אשר כל הזמן ממשיכה לבסס את מעמדה במקצועיות, איכות וחדשנות עוד מהיום בו היא הוקמה.
מאז נוסד הסניף הראשון של הרשת בעיר הבירה, ירושלים, בשנת 1950,הפכה רשת אופטיק דורון לרשת המונה 15 סניפים בכל הארץ. במהלך שנות הפעילות של הרשת היא ביססה את המעמד שלה כרשת מקצועית ,רשת המציעה מגוון רחב של מסגרות ומשקפיים פרי עמלם של טובי המעצבים והמותגים  המובילים בעולם. לרשת יש צוות מקצועי של אופטומטריסטים ויועצים מקצועיים מאוד, צוות אשר מעניק את השירות האיכותי ביותר, תוך הבנה עמוקה של צרכיו של כל לקוח.
הרשת ממשיכה להתרחב ומחפשת אתכם הזכיינים.

תנאי הזכיינות אופטיק דורון -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 50 מ"ר קניונים,מרכזים מסחריים, רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
50,000 $ 10 שנים 100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול 45%    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014