​072-3945384

גומא

גומא

גומא היא חנות צבעונית וקסומה המציעה מגוון רחב וצבעוני של כלי בית, כלי מטבח וחפצי נוי צבעוניים, ייחודיים שאי אפשר למצוא באף מקום אחר. לאחר השקת פעילותה בשנת 2000 הרחיבה גומא את פעילותה והפכה לרשת פעילה ומובילה בתחום חפצי הנוי והאביזרים לבית, תוך שהיא שומרת על גיוון המוצרים ועדכון הקולקציות באופן רציף וקבוע.

נהנים מגב של רשת מובילה

אם גם אתם רוצים להקים לעצמכם עסק צבעוני ומיוחד למכירת חפצי נוי ואביזרים לבית, תוכלו לעשות זאת באמצעות תכנית זכיינות גומא המוצעת לכם על ידי הרשת, ומאפשרת לכם ליהנות משלל יכולותיה העסקיות, השיווקיות, התפעוליות והמקצועיות של הרשת, תוך שאתם נהנים מרשת גדולה הדוחפת אתכם קדימה ורוצה שתצליחו בדיוק כפי שאתם רוצים בזה.

עושים את זה נכון

לצד זאת, יהיה עליכם להתנהל בצורה רציונלית ושיטתית על מנת להבטיח שאתם נוטלים את הסיכונים בצורה מחושבת, ובונים את התשתית שתאפשר לכם למצות את הפוטנציאל של זכיינות גומא. חברת זכיינות ישראל מספקת לכם שלל שירותי ייעוץ משפטי ועסקי, ומלווה אתכם כבר מהיום הראשון, דרך גיבוש הקייס העסקי שלכם, חבירה אל נציגי הרשת, והקמת העסק והעלאתו על נתיב של הצלחה. צרו קשר עוד היום והתחילו את מהלך הזכיינות שלכם ברשת גומא.

רואים איך באמצעות פרסום בפייסבוק עסקים רבים מצליחים? אז למה אתם מחכים? גם אתם יכולים! השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

תנאי הזכיינות זכיינות גומא -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
   

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014