​072-3945384

דואו ספא

דואו ספא

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את הרשת בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

רשת דואו ספא היא רשת בתי ספא הבוטיק המובילה בישראל.
הסניף הראשון של דואו הוקם ב-2009, ומאז התרחבה הרשת וכוללת כיום שלושה סניפים – שניים בתל אביב – במלון הרודס ומול מלון דן, ואחד בירושלים – במלון לאונרדו פלאזה.

עשרות אלפי אנשים כבר התפנקו, חגגו ונהנו מחויית הספא הייחודית של דואו, המבוססת על ערכי המקצועיות, השירותיות וההתאמה האישית של חוויית הספא ללקוח. 
רשת דואו הוקמה ע"י יהודה מסינגר וליאור גליקמן - שניהם הגיעו אל עולם הספא וההוספיטליטי מתחומים שונים – האחד מתעשיית ההייטק בארה"ב, והשני מעריכת דין באנגליה.

שניהם הקימו את דואו מתוך מטרה להביא ולקיים סטנדרטים חדשים של איכות, מקצועיות ושירותיות לתחום הספא הישראלי.
דואו היא רשת הספא היחידה בארץ הפועלת במתכונת רשתית מלאה, כולל מרכז הזמנות ארצי, שיווק רישתי ועבודת רכש-ספקים רשתית.
דואו פותחת עכשיו את שעריה לזכיינים איכותיים, להקמת סניפי דואו במרכזים עירוניים נוספים בארץ.

כל זכיין ייהנה מהתשתית הרישתית החזקה – שיווקית ותפעולית – של דואו, ומליווי צמוד ותמיכה מקצועית של הרשת ומנהליה משלב ההקמה ולאורך כל חיי העסק.


לקבלת פרטים נוספים צרו קשר 072-2643013


תנאי הזכיינות דואו ספא -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
   

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014