​072-3945384

הום סטייל - Home Style

הום סטייל - Home Style

אם תחום עיצוב הבית מושך אתכם, ואתם רוצים לצאת לחיים עצמאיים עם חנות פופולארית, מוצרים מבוקשים וקהל יעד שכבר מכיר את הרשת ונהנה מהמוצרים שלה, זו ההזדמנות שלכם!

קבוצת זכיינות ישראל מגייסת עבור רשת הום סטייל - Home Style זכיינים להקמת סניפים חדשים של הרשת בכל רחבי הארץ, ואתם מוזמנים להצטרף להצלחה!

לפרטים נוספים וליווי מקצועי על ידי יועצי זכיינות מהשורה הראשונה, השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר באתר, או חייגו אלינו עוד היום ונשמח ללוות אתכם בדרך ליציאה לעצמאות והגשמת החלומות שלכם!


תנאי הזכיינות הום סטייל - Home Style -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 100 מ"ר קניונים, רחובות ראשיים ומרכזים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
אין 100,000 ש"ח בבעלות החברה 50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 3 חודש שכ"ד ודמ"נ 45%    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014