​072-3945384

הכליק

הכליק

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את הרשת בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

הכליק הנה רשת שיקית שמתמחה בפתרונות יצרתיים לבית ולמטבח. הרשת היא רשת מוצרים ומתנות מתוחכמים בעיצובים יוצאי דופן בבעלות רוברט וסר. הכליק הוקמה בשנת 2008

החידושים הפטנטים והגדג'טים המדליקים של רשת הכליק מושכים את עייני הקהל בשל שלל הצבעים, העיצוב היפה של הדוכנים, השירות ובעיקר בשל המוצרים.

רשת הכליק שמה לה למטרה לאפשר ללקוח לקבל מוצרים מעוצבים באיכות גבוהה אשר ישמשו את המטרה לשמה יוצרו, להציע מגוון רחב ולהפתיע כל הזמן מחדש עם חיוך ושירות מלבב.

הרשת נאמנה ללקוחותיה ומציעה מחירים הולמים והוגנים בהתאם לאיכות המוצרים.

עוד נציין מספר יתרונות מהותיים ל"הכליק" - ההשקעה הראשונית לפתיחת עסק נמוכה באופן יחסי ועל כן החזר ההשקעה הראשונית מהיר יותר, הרשת שמה לה לדגש להיות חדשנית ועל כן משקיעה במחקר ופיתוח של מוצרים חדשים דרך קבע, ל"הכליק" מודל עסקי מוצלח,סביבה תומכת וליווי בפן המנהלי הלוגיסטי והמקצועי.

בשל הצלחת הסניפים הקימים הכליק עומדת בפני התרחבות באמצעות זכיינים.

כיום ישנם שלושה סניפים והרשת מצפה לזכיינים חרוצים ונמרצים לפיתוח החברה ופריסתה ברחבי הארץ.

.

תנאי הזכיינות הכליק - רשת חנויות לכלי בית ולמטבח בפרט

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 7-17 מ"ר דוכנים בקניונים מרכזיים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
100,000 ש"ח 50,000
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 3 חודשי שכירת ודמי ניהול 45%    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014