​072-3945384

הענק הירוק

הענק הירוק

הענק הירוק

הענק הירוק היא רשת חנויות מצליחה המייבאת ארצה ומשווקת מגוון עצום של צעצועים ממיטב המותגים הבינלאומיים והמקומיים. רשת הענק הירוק מונה כיום שישה סניפים באזור מרכז הארץ, ונמצאת בתנופת צמיחה במסגרתה היא מציעה את ההזדמנות לקבלת זיכיון לפתיחת סניף ברשת על בסיס תכנית זכיינות הענק הירוק המספקת לכם נקודת פתיחה משודרגת לפתיחת עסק עצמאי בשוק הצעצועים.

גב של רשת גדולה ומובילה

חבירה אל רשת גדולה במסגרת תכנית זכיינות הענק הירוק מספקת לכם שורה של יתרונות קריטיים שיכולים להיות ההבדל בין הצלחה לכשלון. מטריה שיווקית, מערך תפעולי פרוש ונרחב, רכש פעיל ומגוון, תמיכה עסקית ועוד שורה של יכולות וערכים שעומדים לרשותכם מרגע שהצטרפתם לרשת. לצד זאת, יהיה עליכם להתנהל בצורה עסקית מחושבת ולהיות ערים גם להיבטים המשפטיים של תכנית הזכיינות.

תמיכה וליווי משפטיים ועסקיים של מקצועני זכיינות

חברת זכיינות ישראל היא חברת זכיינות המתמחה בעולם זה, ומציעה לכם שורה של שירותי ייעוץ משפטי ועסקי המלווים אתכם כבר מהיום הראשון בגיבוש המהלך העסקי, בחבירה אל נציגי רשת ענק הצעצועים, בגיבוש תכנית היישום והביצוע, ובהקמת העסק והעלאתו על מסלול של הצלחה לאורך כל הדרך. צרו קשר עוד היום וצאו לדרך על רגל ימין.

תנאי הזכיינות הענק הירוק - זכיינות מותגים

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
מלאה 100-150 מ"ר 5000 ש"ח בחודש מקומות אסטרטגים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
50% 100,000-150,000 ש"ח בבעלות זכיין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
40,000 ש"ח    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014