​072-3945384

זר פור יו

זר פור יו

רשת חנויות הפרחים והמתנות ZER4U הינה רשת מובילה בישראל בתחומה ואין אדם שלא מכיר את הרשת ואת המוצרים שלה. סניפי הרשת דואגים לספק לכל לקוח חווית קנייה ייחודית ומהנה וכל זאת תוך הקפדה על שירות ואדיבות.
החברה מספקת פרחים, מארזי יין, מגוון שוקולדים, חבילות שי ופינוק, מתנות לידה ומגוון רחב של מתנות שונות לכל מתנה ולכל אירוע. בנוסף, רשת ZER4U מקיימת ערוץ משלוחים בפריסה ארצית רחבה מאוד ואף מספקת משלוחים לחו"ל.
כיום, ניתן לבצע הזמנות במוקד ההזמנות ובאתר האינטרנט של הרשת לכל מקום אליו רוצים לשלוח את המתנה.
הרשת ממשיכה להתרחב באמצעות זכיינים ומחפשת אתכם, הזכיינים שרוצים להצטרף אל ההצלחה הגדולה.

תנאי הזכיינות זר פור יו -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 50 מ"ר
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
150,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014