​072-3945384

מכון אותיות

מכון אותיות

מכון אותיות הוא מכון אשר הוקם בירושלים על ידי זהבה קלנר, בעלת M.A בחינוך כבר בראשית שנות ה-90 והיום מורכב מחמישה סניפים הפזורים ברחבי הארץ.
המכון מספק מענה כולל בתחום ההוראה המתקנת, אבחון וכישורי למידה לתלמידים ומציע את שירותיו במגוון תחומים: הוראה מתקנת פרטנית ,קורסים וסדנאות, אבחונים, ספרים, חוברות וקורסים ייחודיים. 
המאבחנים אשר עובדים במכון והפסיכולוגים המועסקים בו צברו ניסיון ומוניטין וכולם הם בוגרי תואר ראשון או שני בחינוך, פסיכולוגיה או הוראה מתקנת.
שיטת אותיות מדברות מאושרת ע"י משרד החינוך ומיושמת בהצלחה בבתי ספר רבים בארץ. השיטה מיועדת להקניית מיומנויות קריאה וכתיבה ומאפשרת לתלמידים להתקדם בלימוד קריאה וכתיבה בעברית, באנגלית, באמצעות טכניקות למידה ייחודיות.

תנאי הזכיינות מכון אותיות -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
100 - 150 מ"ר חיפה, ב"ש,פ"ת,אשדוד, אשקלון,נתניה ועוד...
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
5 +אופציה
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
100,000 - 150,000 ש"ח    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014