​072-3945384

רשת סמארטפון

רשת סמארטפון

רשתות וחנויות שמוכרות מכשירי סלולר הן לא דבר חדש בנוף המסחרי של ארצנו. היום כל מי שרוצה לרכוש לעצמו מכשיר טלפון חכם של כמעט כל חברה יצרנית בעולם, אינו חייב להגיע יותר לחברות הסלולר הגדולות, אלא שהוא יכול לבחור לעצמו את החנות שמשווקת מכשירים כאלו סמוך לביתו וללכת לבדוק מה היא מציעה.

 

המבחר הגדול של חנויות, רשתות ומכשירים הוא כזה שמציג מענה מושלם לצורך של כל אחד במכשיר מכל סוג שהוא. זאת בין אם מדובר על מכשיר מתקדם מאוד שרק יצא לאחרונה ובין אם מדובר על מכשיר פשוט יחסית שמתאים לאוכלוסייה מסוימת. אחת הרשתות הבולטות בישראל של היום היא רשת סמארטפון.

 

גם מכירה וגם מעבדות

התחרות בתחום הגדול כל כך של מכירת מכשירי סלולר הפכה להיות כזו שמאתגרת מאוד את החברות, הרשתות והחנויות שפעולות בתחום. לכן אנו רואים כיצד רשת רצינית עושה את הכול על מנת ליצור בידול אמיתי ולהדגיש בפני כל צרכן עד כמה כדאי לו לעבוד איתה ולא עם אף חנות או רשת אחרות שמתחרות בה.

 

בכל הקשור לרשת איכותית ומנוסה כמו סמארטפון, רואה כל אדם שנכנס לאחד מהסניפים הרבים שלה, כיצד היא מציעה לו לא רק אפשרות אמינה ורצינית לרכישת כל נייד שיתאים להעדפותיו ולתקציבו, אלא גם מקום מקצועי בדמותה של מעבדה איכותית כדי שיוכל ליהנות משירות תיקונים מדויק בסטנדרטים מחייבים.

ממה נהנים הזכיינים של הרשת

לרשת סמארטפון יכולים להצטרף היום זכיינים רציניים שרוצים להפוך לעוד סיפור הצלחה של הרשת. הזכיינים ייהנו מניהול שיווק ארצי שכולל גם מועדון לקוחות רשתי, ממענה שירות לקוחות של הרשת, ומהכשרה מלאה בסניפי הרשת הפעילים כדי להיכנס במהירות לעניינים ולפתוח סניף מצליח בנקודה מסוימת בארץ.

 

בנוסף, הרשת תומכת בצורה שוטפת בזכיין לכל אורך תקופת הזיכיון שלו, היא מציגה סיוע רב בניהול הפיננסי של הסניף ובבקרה התקציבית, היא מסייעת גם בקבלת מימון (באמצעות קרן ערבות המדינה ובאמצעות בנקים שמלווים את הזכיינים של הרשת), והיא חתומה על קוד אתי לזכיינות שהיא מאמצת בחום ושומרת על כלליו.

רואים איך באמצעות פרסום בגוגל עסקים רבים מצליחים? אז למה אתם מחכים? גם אתם יכולים! השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 

תנאי הזכיינות רשת סמארטפון -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
מלאה 30 מ"ר 3,000 ש"ח או לחילופין 6% הגבוה מביניהם קניונים או מרכזי קניות
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
1% דוכן: 250,000 ש"ח חנות: 350,000 ש"ח בקנייה מהרשת 80% מהרשת ו 20% מספקים חיצוניים בלתי קצוב
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
120,000 ש"ח שלושה חודשי שכירות    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014