​072-3945384

פט ביי - Pet Buy

פט ביי - Pet Buy

פטביי היא רשת חנויות לחיות מחמד שהוקמה בשנת 2005 על ידי הבעלים ארז גור. הרשת מבוססת על מודל פעילות חכם ויוצא דופן, באמצעותו מקימה הרשת עוד ועוד סניפים ברחבי ישראל, ומובילה אותם להצלחה, יציבות עסקית ורווחיות. רשת פטביי מתמחה בהקמת חנויות חכמות למכירת ציוד לחיות מחמד, תוך התבססות על מודל פעולה יעיל ורווחי המעניק ליזמים הזדמנות אותנטית לבנות עסק עצמאי, ולהוביל אותו על מסלול ההצלחה.

חנויות הרשת מציעות מגוון רחב של מוצרים ופריטי ציוד לחיות מחמד, החל במוצרי מזון, דרך רצועות, משחקים לחיות מחמד, אביזרים שונים ומגוונים ואף מוצרי בריאות ותוספים לחיות מחמד. שילוב סל מגוון של מוצרים יחד עם מדיניות תמחור ייחודית, מאפשר לרשת להציע ללקוחותיה את כל הפתרונות הדרושים להם עבור חיות המחמד שלהם, במחירים אטרקטיביים ותחרותיים ביחס לשוק ולתחרות.

על מנת למצות את הפוטנציאל העסקי של כל חנות וחנות ברשת, פיתחה פטביי מערכת מחשוב חדשנית המאפשרת קיום תהליך שימור לקוחות אוטומטי המתנהל ברקע באופן אוטומטי, ומאפשר לחנות לשמר רמה קבועה של קשר עם לקוחותיה. לרשת, מרלוג עצום ורחב ידיים המספק את כל סוגי המוצרים, ממגוון מותגים ויצרנים מובילים, ובמחירי סל תחרותיים.

מודל הפעילות של הרשת מאפשר לכל חנות הפעילה בה, לנהל את העסק בצורה יעילה ואפקטיבית תוך שהיא מתמקדת במשימות החשובות באמת, משימות כדוגמת גיוס לקוחות, שימור לקוחות שיווק העסק ומכירות. במקום להשקיע משאבים אין סופיים בניהול מלאי, בעבודה מול עשרות ספקים שונים, מתפקדת הרשת כספק יחיד המבצע רכש חכם ואפקטיבי מכל ספקי המוצרים הפעילים בשוק, ומנהל מערך לוגיסטי ותפעולי הפועל בצורה ישירה ויעילה אל מול כל חנות וחנות ברשת.

בנוסף לכך, נהנית כל חנות ממטריה שיווקית אותה מספקת הרשת ומבוססת על פעילות עניפה ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, קידום שיווקי בגוגל, ושורה של פעילויות פיתוח עסקי, המיועדות כולן ליצור החזר השקעה מהיר, במינימום סיכון ומקסימום פוטנציאל בהפעלת עסק עצמאי. אם יש לכם חלום להקים עסק עצמאי בעולם של חיות המחמד, פטביי היא הפלטפורמה אותה אתם מחפשים כדי להגשים אותו.

רואים איך באמצעות פרסום בגוגל עסקים רבים מצליחים? אז למה אתם מחכים? גם אתם יכולים! השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

תנאי הזכיינות פטביי ישראל -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
זכיינות מלאה- פרטים מלאים ינתנו בפגישה 25-50 מ"ר 5% רחוב מרכזי
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
מקסימום 1% כרגע לא גובים עלות הקמת חנות כולל דמי זיכיון 119,000 ש"ח 100,000 ש"ח 10 שנים 2 ערבים
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
כלולים במחיר הקמה אין    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014