​072-3945384

קלאסיק יעל

קלאסיק יעל

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את הרשת בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

קלאסיק יעל הינה חברה בבעלות פרטית של אבישי ויעל ביגהמר, החברה הוקמה לפני 20 שנה והינה סיטונאית תכשיטי הכסף הגדולה בישראל,

החברה מתמחה בתכשיטי כסף, טבעות, תליונים, צמידים, שרשראות, עגילים ועוד. מבחר עצום של שעונים ואביזרי אופנה ברמת גימור גבוה ביותר תוך דגש חזק על שירות אחריות ושמירת הלקוח.

יחודיות החברה בטיב ורמת המוצרים תוך מתן ומענה לבקשת הלקוח, האבנים הינה אבנים טובות ולרב משובצים בתכשיט כך שהם מרהיבים ביופיים.

קלאסיק יעל - תכשיטים מבית טוב. מתאימים לכל קהל הלקוחות משני ועד גדול, בבעלות החברה סניפים משגשגים ברחבי הארץ.


תנאי הזכיינות קלאסיק יעל - רשת דוכני תכשיטים

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
120,000 ש"ח 70,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 50%    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014