​072-3945384

קליר

קליר

חברת קליר הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום מוצרי הצריכה. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי צריכה וניקיון ללקוחות בכל רחבי הארץ, וכיום יש לה מעל 5000 לקוחות סיטונאיים פעילים, והמספר רק הולך וגדל.

חברת קליר משווקת מעל 2000 סוגים של מוצרים שונים, וכך מעניקה לכל לקוח סל מוצרים משלים ומאפשרת לו לרכוש את כל המוצרים להם הוא זקוק בתחום הניקיון וההיגיינה במקום אחד.

החברה מייצרת חלק ממוצריה בישראל, ועובדת בשיתוף פעולה עם מותגים מובילים מהעולם ומשווקת גם מוצרים של החברות הללו כמו של מותג הניקיון מספר 1 בעולם ECOLAB, אשר לחברת קליר ישנה בלעדיות בשיווק המותג בישראל, ושל קונצרן ההיגיינה המוביל TORK  מבית SCA.

חולמים להיות עצמאיים? בואו להגשים את החלום!

חולמים להיות עצמאיים אך חוששים לצאת לדרך ללא גב חזק שיתמוך בכם לאורך כל הדרך? עכשיו אתם יכולים להגשים את החלום ללא כל חשש!

חברת קליר מציעה לכם להיות משווקים עצמאיים של החברה ולשווק את המוצרים שלה ללקוחות קיימים וחדשים. כך אתם יכולים להיות גם עצמאיים, וגם בטוחים כי אתם עובדים עבור חברה גדולה וחזקה שלא תעלם לפתע ותאבדו את מקור הפרנסה שלכם.

אז למה אתם מחכים? השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר באתר והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם עם כל הפרטים.

לפרטים נוספים יש לפנות במייל בצירוף קורות חיים: hr@klir.co.il או בטלפון לאורי: 052-5223002

תנאי הזכיינות קליר -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
מפיץ מורשה מחסן בגודל 100-150 מ"ר אזור תעשייה בגוש דן רבתי (רחובות עד נתניה)
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
100,000 ₪ לא מוגבלת 200,000 ₪
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
אין אין    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014