​072-3945384

רשת דברים

רשת דברים

דברים הינה רשת של אביזרי אפנה  אשר הוקמה כבר בשנת 2005  ומונה כיום ארבעה סניפים הממוקמים בקניונים מובילים בארץ.
הקולקציות המוצעות למכירה בחנות הינן מגוונות מאוד ומתחדשות ומכילות  את כל תחומי עולם אביזרי האופנה כמו אביזרי שיער, תיקים, ארנקים, תכשיטים, איפור ועוד מגוון רחב של אביזרים שונים ומיוחדים.
קהל היעד העיקרי של החנות הוא נשים, נערות וילדות וברשת אף מתנהך מתנהל מועדון לקוחות שמתרחב כל העת וכולל ניוזלטר, פייסבוק , ובקרוב גם יוקם אתר אינטרנט מכירתי.
לאחרונה החליטה הרשת להרחיב את הפעילות העסקית שלה ברחבי הארץ והיא מחפשת זכיינים רציניים חדורי מוטיבציה  ומלאי תעוזה לפתיחת חנויות ברחובות ראשיים בערים בישראל.

תנאי הזכיינות רשת דברים -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 30-40 מ"ר רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
2% 50-70 אשח 50,000 ללא הגבלה אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 30%    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014