​072-3945384

FAN & GO

FAN & GO

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את הרשת בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!


יש דבר אחד שמשותף לכל הנשים וזה שכולן אוהבות להיראות טוב, להרגיש במיטבן, לדעת שהן נראות בדיוק כפי שהן יודעות שהן מסוגלות להיראות רק עם קצת השקעה. עם זאת היום יום לא תמיד מאפשר לנו למצוא זמן להיראות במיטבנו, היום יום לא תמיד מאפשר לנו למצוא זמן עבור טיפוח ובטח שלא עבור טיפוח מושקע של השיער, כך שאפילו מחשבה על להגיע למספרה לעשות תספורת במהירות מתחלף מהתלהבות אל עבר החמצת פנים כי ידוע שהתהליך כרוך בהשקעה של כמה שעות ובתיאום תור מראש.

קונספט מהפכני

את מוזמנת להכיר להכיר את הקונספט החדשני של רשת FAN & GO. מדובר על רשת טיפוח ועיצוב השיער שמעניקה שירות מדהים ללא תור וגולת הכותרת במינימום זמן. כיוון שהסניף מצוי במרכז קניות הומה, אין צורך לפנות לכך זמן במיוחד, אלא כל שצריך זה לעבור ליד, להתלהב, להיכנס ותוך זמן קצר לצאת עם תספורת אופנתית שנעשתה במהירות בעזרת צוות אדיב ומקצועי. אז אם עד היום לשמע המילה "מספרה" ענית "אין לי זמן", נראה שתשמחי לשמוע שכיום התשובה "אין לי זמן" כבר אינה פונקציה. אז מה מתחשק לך? לעשות פן, לעשות תסרוקת מיוחדת או לעשות גוונים? פשוט הגיעי ובמהרה תצאי מרוצה.

עלות נוחה

עוד חיסרון מהותי שנוגע למספרות רגילות הינו עניין המחיר ועל כן יש לציין שכאשר מגיעים אל FAN & GO מהר מאוד מגלים שלצד שירות מהיר גם נהנים ממחירים נוחים ומתחשבים. מכאן שמדובר על שינוי בתפישת הצריכה, על העברת המושכות לידיים של הלקוח- על שינוי תפישת המספרה! כמו כן אם בעידן של היום אנשים מבקשים להשיג כאן ועכשיו וכמה שיותר מהר, הרי שאין שום סיבה שהשירותים השונים לא יישרו קו.

תוך כדי

את בדרך לעבודה? בהפסקת צהריים? בדרך לפגישה עם חברה? יש לך כמה דקות פנויות? יש בערב אירוע ואת מבקשת גם להיות מרשימה וגם להיות ספונטנית? ובכן אין שום בעיה- בדיוק לשם כך חברת FAN & GO קיימת. הסניף הראשון מחכה לך בקניון ערים בכפר סבא, (ליד חנות קסטרו). 

רואים איך באמצעות פרסום בגוגל עסקים רבים מצליחים? אז למה אתם מחכים? גם אתם יכולים! השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

תנאי הזכיינות FAN & GO -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
מלאה כ- 60 מ"ר קניונים באיזור השרון, המרכז והשפלה
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
עד 1% מהמחזור. כ- 250,000 ₪. 20,000 ₪. ללא הגבלה (BTB מול חוזה השכירות בקניון). ללא
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
100,000 ₪. עפ"י דרישה. בין 5%-10% מהמחזור נטו (לפי גובה המחזור).    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014