​072-3945384

מרכז מסחרי קרסו ביבנה
"קרסו נדל"ן" בע"מ, בבעלותה של קבוצת קרסו, הוקמה בשנת 1933 בארץ ישראל על ידי מר משה קרסו.
יצירת קשר
...טוען...

גלריה

אודות

"קרסו נדל"ן" בע"מ, בבעלותה של קבוצת קרסו, הוקמה בשנת 1933 בארץ ישראל על ידי מר משה קרסו. "קרסו נדל"ן" מאגדת בתוכה את כל פעילות הנדל"ן של הקבוצה, ובכל שנות הפעילות היוותה גורם פעיל בבניין הארץ, מה שהתבטא בעיקר בהשקעות ובפעילות עסקית ענפה ומגוונת. 

תחת ניהול בני המשפחה הרחיבה הקבוצה את פעילותה ובמשך השנים צברה ניסיון ונכסים רבים. בזכות כל אלה, ותודות לתמיכה שניתנה מצד בעלי המניות, נהנית "קרסו נדל"ן" מאיתנות פיננסית שבעטיה מתאפשר לה  להוביל יזמות עסקית מגוונת וענפה בתחומי נדל"ן שונים.

ייזום בתחום הנדל"ן למגורים:

החברה יוזמת, מתכננת ומקימה פרויקטים למגורים בהיקפים גדולים, ותחת ניהולה מיזמים גדולים בתחום הנדל"ןבערים השונות במרכז הארץ דוגמת פתח תקווה, הוד השרון, תל אביב, ירושלים וקריית אונו. בנוסף פועלת החברה בתחום של השבחה, שדרוג, חיזוק מבנים והריסה ובניה מחדש גם במסגרת תמ"א 38 בכ- 20  פרויקטים שונים שמבוצעים בעיקר באזורי הביקוש בגוש דן והשרון. המיזמים הללו ממומשים באמצעות חברות הבנות "קרסו מבנים 38" ו"קרסו נדל"ן בעיר".

ייזום וניהול בתחומי הנדל"ן המניב:

החברה פעילה גם בתחום של ייזום, פיתוח והקמה של רשת מרכזי קניות שכונתית וכיום היא שוקדת על מיזמים מסוג זה בתל אביב, יבנה, אשדוד, מעלה אדומים, חדרה ואבן יהודה. "קרסו נדל"ן" מקימה מגדלי משרדים ומבנים לתעשייה ולתעשייה עתירת ידע (היי-טק) בערים פתח תקווה, ראשון לציון, באר שבע ורחובות. עומדים החברה מנהלת א נכסיה המניבים בהיקף כולל של כ-90 אלף מ"ר הממוקמים במרכזי העסקים בישראל בערים תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, ירושלים, חיפה, רחובות, באר שבע ועוד.

קרסו נדל"ן – מחברת בנייה וקהילה

"קרסו נדל"ן" היא חברה דינמית, מתפתחת ויוזמת, ששמה את הדגש על טובת לקוחותיה תוך דאגה מתמדת לצרכי הקהילה. שני ההיבטים הללו מנחים את החברה ומובילים להקפדה על איכות ומצוינות הן בתכנון והן בביצוע, תוך הוגנות ללקוח והענקת שירות מעולה. את העקרונות הללו מיישמת החברה בעזרת צוות עובדים ומנהלים מקצועי, מסור וקשוב שפועל מתוך תחושת שליחות עמוקה.


כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014