​072-3945384

קניון נחמיה קרית שמונה
לידיעת תושבי קריית שמונה, היישובים מסביב לה, למטיילים לתיירים ולכל מי שעוברים דרך העיר וודאי מחפשים מקום וסיבה להישאר בה למשך שעות אחדות:
יצירת קשר
...טוען...

גלריה

אודות

 לידיעת תושבי קריית שמונה, היישובים מסביב לה, למטיילים לתיירים ולכל מי שעוברים דרך העיר וודאי מחפשים מקום וסיבה להישאר בה למשך שעות אחדות:אין סיבה להמשיך לחפש כשמוצאים את המקום ששם קץ לחיפוש. אין צורך לחפש במקומות אחרים, מחוץ לעיר, כאשר בתוכה מצוי קניון נחמיה קרית שמונה. לקנות, לבלות זמן איכות עם המשפחה, לאכול, להירגע, להיפגש עם חברים, לקיים פגישת עסקים- הקניון מאיר ומסביר פנים לכל אחד ואחת, לכל מטרה שהיא.

שפע של היצע

גם מי שקניות אינן בראש מעייניהם ימצאו, כמשוער וכצפוי, או, אם לדייק- ודאי ימצאו בתוך השפע והמגוון של החנויות מוצרים אטרקטיביים שהם לא יוכלו לעמוד בפיתוי וירכשו אותם. לרשותכם ולרשותם – חנויות לבית ולמשפחה, אביזרי אופנה (אקססוריס) בגדים במבחר חנויות הלבשה מותגיות, תכשיטים, חנויות נעלים יוקרתיות, בתי קפה ומסעדות. זה מכבר התייתר הצורך לחפש מרכז קניות ובילוי הרחק מקריית שמונה ובשנה ה- 20 לקיומו, קניון נחמיה קרית שמונה משתדרג ומתעשר בחנויות נוספות שיגבירו את כוח המשיכה של הקניון ויעצימו את היותו מרכז הקניות והבילויים הבלתי מעורער בגליל העליון.

טבעי ומתבקש לבחור בקניון

בסמוך למפגש הכבישים - 90 ו- 99 - שוכן, במלוא הדרו, יפעתו ותפארתו, הקניון בן ארבע הקומות המסחריות שלו, המשתרע על שטח של 15.000 מ"ר וסביבו מגרש חנייה שניתן להחנות בו 500 מכוניות. אשר על כן, בסתם יום של חום או ביום חורף גשום וסוער, הקניון מהווה מקלט ומפלט ובעיקר, בשונה ממקלטים אחרים, הוא לא מהווה ברירת מחדל אלא בחירה טבעית ומועדפת לשהות בו. אבל האמת פשוטה יותר: עם סיבה (אין כל צורך בקיומה של סיבה כדי להצדיק הגעה אל הקניון) או בלעדיה- כאשר תיכנסו אל תוך הקניון כבר בדקות הראשונות לשהייתכם בו אתם תחושו כי הגעתם על מקום נעים, שניתן למצוא בו הכול.

מלון בוטיק בן חמש קומות ובו כ- 115 חדרים שייבנה, על  פי התכנית, בעתיד הלא רחוק בסמיכות לקניון יגדיל באופן משמעותי את המאגר של הלקוחות הפוטנציאליים שבו ויהווה סיבה נוספת לכדאיות הארכת השהייה באזור הצפוני הקסום ולהישאר ללון בו לילה או לילות אחדים.

 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014