​072-3945384

קניון חוצות כרמיאל
קניון חוצות כרמיאל נפתח בשנת 2008 בהשקעה של 25 מיליון . הקניון כולל 18,000 מ"ר מסחר .
כתובתינו
כניסה מזרחית לכרמיאל בצמוד לכביש 85עכו-צפת
טל’: 04-9588077
שעות פעילות
שעות פתיחה:09:30 - 21:30
שעות פתיחה (שישי):09:30 - 14:30
שעות פתיחה (שבת):11:00 * - 22:30
יצירת קשר
...טוען...

גלריית וידאו

אודות

קניון חוצות כרמיאל נפתח בשנת 2008 בהשקעה של 25 מיליון . הקניון כולל 18,000 מ"ר מסחר .

הקניון ממוקם סמוך למתחם BIG בעיר שבו פועלות רשתות אופנה רבות . 

בקניון פועלים למעלה מ- 80 עסקים מהמותגים המובילים בישראל. רשתות אלה מצטרפות לעסקים אשר פועלים בקניון וכוללים את שופרסל דיל, בנק דיסקונט, מסד, ועוד.מפה

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014