​072-3945384

קניון ראש פינה
קניון ראש פינה (החאן לשעבר) נפתח לקהל במרץ 2009 ומאז הצטרף לרשת הקניונים של אשטרום נכסים בע"מ. לקניון מבחר חנויות פועלות ומעט מיועדות להשכרה
כתובתינו
צומת הרחובות הגליל וגיא אוני ראש פינה. הקניון נראה מכביש 90
טל’: 04-6662393
שעות פעילות
ימים א-ה 9:30-21:00
יום ו' 9:00-15:00
מוצ"ש – חצי שעה מצאת השבת ועד 22:30. ישנן חנויות הפותחות גם בצהרי יום שבת.
יצירת קשר
...טוען...

גלריה

אודות

קניון ראש פינה (החאן לשעבר) נפתח לקהל במרץ 2009.

ביוני 2011 נרכש הקניון על ידי חברת אשטרום נכסים בע"מ שבבעלותה גם קניון בת-ים, קניון חוצות המפרץ (בשותפות עם מליסרון), קניון שוהם, קניון קרית הממשלה בב"ש, קניון ערד ועוד.

שטחו של הקניון כ-5200 מ"ר מסחרי והוא מבנה מרהיב ביופיו הבנוי בצורה של 'ח' פתוחה בעלת שתי קומות מסחר מקורות.
בין השוכרים שלנו ניתן למצוא את מיטב המותגים המובילים – קסטרו, אדידס, צומת ספרים, קרייזי ליין, מתאים לי, ללין, בודי שופ, תמנון, מקדונלס, קפה קפה, אפרודיטה, מחסני תאורה, תמנון, קדס קידס, נעלי 

נמרוד, הפנינג,, נעלי טו-גו, נעלי סקופ, אופטיקה הלפרין, אירוקה, קרוקס ועוד...

הקניון הוא קניון אזורי הפונה ונותן מענה לתושבי ראש פינה, צפת, חצור, קרית שמונה, קצרין, ישובי וקיבוצי הגליל העליון ורמת הגולן. 

מיקום הקניון מרכזי, רואים אותו מכביש 90 – הכביש הראשי המקשר בין צומת עמיעד לקרית-שמונה. הגישה אליו מאוד נוחה והחנייה בשפע וללא תשלום.

לאורך כל השנה מתקיימים בקניון אירועי קד"מ ושיווק, במיוחד בחופשות וחגים בהם מתווספת לקניון תנועה ערה של תיירים ומטיילים המגיעים לנפוש באיזור. חלק גדול מהחנויות פתוחות גם בשבת.

בקניון ראש פינה מתחמים וחנויות להשכרה הן בקומה התחתונה והן בקומה העליונה, בגודל של כ-600 מ"ר, אשר עשויים להוות שתי חנויות או חנות גדולה אחת (לא כולל שטחים ציבוריים).

מפה

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014