​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

ביטוח

תודה שהגעתם לפורטל זכיינות המותגים של ישראל!
דף זה נוצר כדי להביא לכם את השירות המושלם בתחום הזכיינות. 

צוות האתר עובד מסביב לשעון כדי לספק לכם את מיטב האפשרויות, וכדי ללוות אתכם תמיד. 

הגעתם לעמוד ביטוח. צוות האתר יספק לכם שירות שלא נראה כדוגמתו. בעקבות הניסיון הרב שלנו, אנו מסוגלים ללוות אתכם בכל אחד מהשלבים שתיתקלו בהם.

זכרו לעד כי זכיינות עשויה להיות הפיתרון האיכותי למענכם. בשביל מה לכם להקים עסק ללא היסטוריה כאשר ביכולתכם להצטרף לרזומה של מותג מוכח? אנחנו בטוחים שלאחר זמן מה גם אתם תידעו כי לא קיימת סיבה שאם אתם חפצים ב ביטוח, לא תגיעו אליו ע"י זכיינות.

מסיבה זו, שנסו מותניכם, ובצעו ברגע זה את ההחלטה הנכונה ביותר שתוכלו לקבל. זה לא משנה אם אתם מחפשים ביטוח או כל נושא אחר – צוות האתר תמיד יעמוד בשבילכם וייתן לכם כמות גדולה של אופציות כדי להשיג את מבוקשכם עם זיכיון וגם זכיין

אם אתם חוששים מרכישת זיכיון, הבינו כי בכל רעיון בחיים תמיד נמצא קמצוץ של אי ביטחון מוחלט. אם אתם נוקטים את הכל דרך הפורטל, אין אף סיבה שלא תבצעו את זה!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

  • שיטת הזכיינות מפתה לא מעט אנשי עסקים כיום. על כן ברצוננו לחדד ולהזכיר את מגוון ההוצאות הראשוניות הכרוכות בהליך אשר לא אחת מייצרות קושי לא מבוטל בקרב אותם אנשי העסקים הנדרשים לממנן בצורה כזו או אחרת.רכישת זיכיון כרוכה בתשלום ראשוני שיכול לנוע בין עשרים אלף דולר למאה אלף דולר, אנו רואים כי לא מדובר בסכומים זעומים. חשוב לזכור כי בנוסף לתשלום ראשוני זה יש לעמוד בתשלומים אחרים למגוון בעלי מקצוע שיעניקו סיוע במסגרת השגת זיכיון כדאי ורווחי ובחתימה על חוזה הוגן לשמירת זכויות הזכיין.
  • רוצים לבצע הקמת עסק זעיר ? גם בעזק מסוג זה, עליכם להתייעץ במומחים ואנשי מקצוע בכדי לבצע את ההקמה בצורה טובה. לרוב, הקמה של עסק זעיר היא רק פתיחה והשאיפה של בעלי העסק היא להגדיל אותו מיום ליום
  • חברת קרקסוני סוכנות לביטוח הינה סוכנות ביטוח מצליחה הקיימת כבר משנת 1996 העוסקת בכל ענפי הביטוח השונים ועובדת עם כל חברות הביטוח הקיימות כיום.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014