​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

בניה

אנו מזמינים אתכם לפורטל זכיינות המותגים של ישראל!
דף זה הוקם כדי להביא לכם את השירות המושלם בתחום הזכיינות. 

צוות האתר עובד מסביב לשעון כדי להעניק לכם את מיטב האפשרויות, וכדי ללוות אתכם עם כל החלטה והחלטה. 

ברוך בואכם לעמוד בניה. צוות האתר ייתן לכם שירות שלא נראה כדוגמתו. בעקבות הניסיון הרב שלנו, נוכל ללוות כל אחד ואחד מכם בכל אחד מהשלבים שתיתקלו בהם.

זכרו לעד כי זכיינות עשויה להיות הפיתרון הטוב ביותר למענכם. בשביל מה לכם לפתוח עסק ללא היסטוריה כאשר אפשר להצטרף לרזומה של מותג מצליח? אנחנו מבינים שלאחר זמן מה גם אתם תידעו כי לא קיימת סיבה שאם אתם מעוניינים ב בניה, לא תגיעו אליו ע"י זכיינות.

מסיבה זו, אזרו אומץ, ובצעו עכשיו את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם. אין זה משנה אם אתם מחפשים בניה או כל דבר אחר – צוות הפורטל תמיד יעמוד למענכם ויעניק לכם כמות גדולה של אפשרויות כדי להשיג את מבוקשכם עם זכיינות וגם זיכיון למכירה

אם הינכם חוששים מהשגת זכיונות, דעו כי בכל רעיון בחיים בכל עת נמצא נושא של סיכון. כאשר אתם נוקטים את הכל דרך פורטל הזכיינות של ישראל, אין אף סיבה שלא תגשימו חלום!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

רשתות וחנויות שמוכרות מכשירי סלולר הן לא דבר חדש בנוף המסחרי של ארצנו.
חנויות הרשת מציעות מגוון רחב של מוצרים ופריטי ציוד לחיות מחמד, החל במוצרי מזון, דרך רצועות, משחקים לחיות מחמד ואביזרים שונים ומגוונים
חברת דיסקידס הוקמה בשנת 2004 על ידי בני הזוג עידית ויריב ויינברגר. עידית היא בוגרת של המסלול היצירתי הייחודי של סמינר הקיבוצים ובנוסף, הינה בעלתתואר שני בניהול מערכות חינוך ולכן היא מובילה את הפן הפדגוגי בחברה. לעומתה, יריב הוא היזם והמוציא לפועל של כל העשייה המבורכת של החברה.
רשת מכוני פדיקור ומניקור

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

 • אם אתם אוהבים בעלי חיים, למדתם את התחום או יש לכם ניסיון בתחום ומעוניינים להתפרנס יפה בתחום של בעלי חיים
 • אם אתם מחפשים זיכיון למכירה אתר זכיינות ישראל מספק לכם מידע עדכני לגבי זיכיונות למכירה אך הוא עושה הרבה מעבר לכך.
 • אם אתם מבינים באופנה, עבדתם בחנויות בגדים או אפילו ניהלתם בעבר בדרכים שונות חנות בגדים אתם אולי יודעים כי דרך חכמה במיוחד לנהל חנות בגדים מצליחה היא לנהל חנות מותג שיש לה זיכיון לבגדים ממותגים.
 • קיימים חוזים עסקיים רבים המתקיימים בין חברות, אנשי עסקים ועוד שורה ארוכה של גופים נוספים בשוק המסחרי שבוחרים לקשור את עצמם בהסכמי שיתוף מסוימים בהיקפים משתנים. אולם שיטת הזכיינות נחשבת לרעיון ייחודי שכתוצאה ממנו הגיח לעולם סוג מאד מיוחד של חוזה לשיתוף פעולה עסקי בין שני צדדים. בפועל, שיתוף פעולה זה מאפשר לשני הצדדים ליהנות מרווחים כאלו ואחרים תודות לצורת השיווק שמצמצמת משמעותית את הסיכונים שבלאו הכי מלווים את עולם העסקים וכן חוסכת לא מעט כספים.
 • עבור חלק מאיתנו המשימה של אנשי עסקים נראית פשוטה למדי, אולם בפועל בעלי עסקים חייבים לגעת במגוון רחב של תחומים דרך קבלת סיוע מאי אלו גורמים על מנת להשיג את היעדים והמטרות שלשמם הוקם העסק, היינו רווחים. אנשי עסקים שברצונם לפסוח בקלות על הבירוקרטיה הארוכה והממושכת לצד הסיכונים הנלווים להקמה של עסק חדש מאפס, בוחרים לרוב להתקשר מול חברה או רשת בחוזה זכיינות על מנת להשיג יתרון רציני על המתחרים בתחום.
 • רבים מאתנו חולמים לנהל עסק. לפתוח עסק חדש זה עניין לא פשוט כלל, שעלול להוות גם סיכון משמעותי בשל התחרות הרבה הקיימת כיום בשוק
 • תחילת דרכה של איקאה היה בשנות ה-40, בחנות קטנה בשוודיה
 • רבים מאתנו מאז ומתמיד חלמו לנהל עסק עצמאי ולפרוץ אל תוך עולם העסקים
 • רבים מאתנו חולמים להקים עסק עצמאי, אולם הקמת עסק כזה עלולה להיות קשה מאוד ואפילו בלתי אפשרית למי שאין לו ניסיון בעסקים
 • קיימים הרבה מאוד סוגים של עסקים שפעולם בשיטת הזכיינות
 • קניית עסק פעיל הוא כניסה למסע שהחל כבר במשך תקופה וצלח או כשל בהתאמה. מדובר על משקיע שבחר להביא בשורה לשוק הישראלי והקים עסק על פי חזונו ופועלו. עסק פעיל יכול להיות עסק מאוד מצליח שבעליו מעוניין למכור אותו כדי לרכב על גל ההצלחה הקיים, וגם לפתוח דלתות לעסקים חדשים עתידיים. מנגד עסק פעיל עשוי להימכר עקב היותו בעל פוטנציאל רב מאוד אך מניב רווחים נמוכים לבעליו.
 • רשת של מותגים הינה רשת אשר יכולה להעניק לכם אפשרות לפתוח עסק שיהיה מוכר כבר מהיום הראשון שלו וכבר מרגע הפתיחה יזכה ללקוחות רבים מאוד אשר מכירים את המותג ואוהבים לרכוש את המוצרים שלו.
 • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
 • ההתמחות של שחר קרן היא בפתיחת מסעדות ובתי קפה בצורה נכונה וטובה. כדי לסייע לבעל המסעדה או בית הקפה לבצע את התהליך בצורה טובה

כתבות

 • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
 • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
 • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
 • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
 • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014