​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

דלתות

ברוכים הבאים לפורטל זכיינות המותגים של ישראל!
אתר זה הוקם כדי להעניק לכם את השירות המושלם בנושא הזכיינות. 

צוות האתר עובד 24 שעות כדי לתת לכם את מיטב האפשרויות, וכדי ללוות אתכם בכל דבר שלא תעשו. 

הגעתם לעמוד דלתות. צוות האתר יעניק לכם שירות שלא נראה כדוגמתו. בעקבות הניסיון הרב שלנו, מתאפשר לנו ללוות אותך בכל אחד מהשלבים שתיתקלו בהם.

זכרו בכל עת כי זכיינות עשויה להיות הפיתרון האיכותי עבורכם. למה לכם לפתוח עסק מאפס כאשר ניתן להצטרף להוויתו של מותג מוכח? אנחנו בטוחים שלאחר זמן מה גם אתם תידעו כי לא קיימת סיבה שאם אתם חפצים ב דלתות, לא תמצאו את הדרך ע"י זכיינות.

בדיוק כך, שנסו מותניכם, ובצעו עכשיו את ההחלטה המושלמת ביותר בשבילכם. זה לא משנה אם אתם מחפשים דלתות או כל שירות אחר – צוות האתר בכל עת יעמוד לשירותכם ויספק לכם מגוון רחב ביותר של אופציות כדי להצליח עם זיכיון וגם זכיין

אם הינכם חוששים מרכישת זכיונות, הבינו כי בכל רעיון בחיים בכל עת נמצא מוטיב של הסתכנות. במידה ו אתם מבצעים את השלבים דרך האתר, אין אף סיבה שלא תבצעו את זה!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

  • לשיטת הזכיינות ישנם לא מעט יתרונות. אולם אף פעם לא יזיק להתרשם מכמה טיפים שיסייעו להשיג את הזיכיון בתנאים הרבה יותר טובים ונוחים. זכיינות אשר עונה על צרכיהם המשותפים של הזכיין מחד והרשת המזכה מאידך היא קרקע פורייה להצלחה עסקית ברורה לפתיחת עסק משגשג ורווחי. הטיפ הראשון שלנו הוא להביא בחשבון את עלויות ההקמה באמצעות חוות דעת מקצועית. באופן הזה ניתן לוודא כי ההצהרות של הרשת לגבי העלויות הן נכונות מצד אחד או מוגזמות מצד שני.
  • אלקנטרה הינה רשת רהיטים מצליחה, שסניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ
  • קניית עסק פעיל הוא כניסה למסע שהחל כבר במשך תקופה וצלח או כשל בהתאמה. מדובר על משקיע שבחר להביא בשורה לשוק הישראלי והקים עסק על פי חזונו ופועלו. עסק פעיל יכול להיות עסק מאוד מצליח שבעליו מעוניין למכור אותו כדי לרכב על גל ההצלחה הקיים, וגם לפתוח דלתות לעסקים חדשים עתידיים. מנגד עסק פעיל עשוי להימכר עקב היותו בעל פוטנציאל רב מאוד אך מניב רווחים נמוכים לבעליו.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014