​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

הענק

ברוכים הבאים לפורטל זכיינות המותגים של ישראל!
דף זה נועד כדי לתת לכם את השירות האיכותי בעולם הזכיינות. 

צוות האתר עובד כלהזמן כדי לתת לכם את מרבית האפשרויות, ועל מנת ללוות אתכם בלי גבולות. 

הגעתם לעמוד הענק. צוות הפורטל יעניק לכם שירות איכותי במיוחד. בעקבות הניסיון הרב שלנו, אנו מסוגלים ללוות אותך בכל אחד מהשלבים שתיתקלו בהם.

הבינו תמיד כי זכיינות מסוגלת להיות הפיתרון האיכותי בשבילכם. למה לכם להרים עסק ללא היסטוריה כאשר ביכולתכם להצטרף לרזומה של מותג מוכח? אנחנו מבינים שלאחר זמן מה גם אתם תידעו כי אין כל סיבה שאם אתם חפצים ב הענק, לא תשיגו אותו בעזרת זכיינות.

לכן, שנסו מותניכם, ובצעו כעת את ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם. אין זה צריך לשנות אם אתם רוצים לאתר הענק או כל שירות אחר – צוות האתר לעד יעמוד למענכם ויעניק לכם ים של אפשרויות כדי להשיג את מבוקשכם עם הזדמנויות עסקיות וגם זיכיון למכירה

אם אתם פוחדים מהשגת זכיינות, דעו כי בכל רעיון בחיים תמיד נמצא מוטיב של אי ביטחון מוחלט. במידה ו אתם מבצעים את השלבים דרך האתר, אין כל סיבה שלא תבצעו את זה!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

הקמת עסק מצליח ורווחי המספק שירותי מניקור וטיפוח נשי באמצעות תכנית זכיינות LAKA ובליווי משפטי ועסקי צמוד של מומחי הזכיינות של זכיינות ישראל.
הענק הירוק הנה רשת יבואנית לחנויות ממיטב הצעצעים בארץ
ביג בייבי הינה רשת למוצרי תינוקות אשר החלה את דרכה בשנת 2004 בעקבות מיזם של שוורץ דב ואשכנזי שלמה וכיום הרשת מונה כבר 4 סניפים ברחבי הארץ. רשת ביג בייבי מציעה מגוון רחב מאוד של שירותים ומוצרים המתאימים לכל תינוק מהחודשים הראשונים לחייו ובגיל הרך.

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

  • מקימים עסק להענקת טיפולים קוסמטיים באמצעות מודל זכיינות קוסמטיקה, ומובילים אותו להצלחה בסיוע וליווי מקצועני הזכיינות של זכיינות ישראל.
  • משרדה של רואת החשבון יהודית אדר הינו משרד רואי חשבון אשר מעניק ליווי מלא לחברות בעת הפעולות העסקיות שלהן ומסייע להן להתרחב ולצמוח בכל יום מחדש

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014