​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

טחון

ברוכים הבאים לפורטל זכיינות המותגים של ישראל!
אתר זה נוצר כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר בתחום הזכיינות. 

צוות האתר עובד מסביב לשעון כדי לספק לכם את מיטב האפשרויות, ועל מנת ללוות אתכם תמיד. 

הגעתם לעמוד טחון. צוות האתר יספק לכם שירות שלא נראה כדוגמתו. בעקבות הניסיון הבלתי נדלה שברשותנו, נוכל ללוות אתכם בכל אחד מהשלבים שתיתקלו בהם.

דעו לעד כי זכיינות מסוגלת להיות הפיתרון המושלם עבורכם. בשביל מה לכם להרים עסק חדש כאשר ביכולתכם להצטרף להוויתו של מותג ישן? אנחנו מבינים שלאחר תקופה גם אתם תהיו בטוחים כי לא קיימת סיבה שאם אתם חפצים ב טחון, לא תגיעו אליו באמצעות זכיינות.

מסיבה זו, אזרו אומץ, ובצעו ברגע זה את ההחלטה הנכונה ביותר בשבילכם. אין זה צריך לשנות אם אתם רוצים לאתר טחון או כל שירות אחר – צוות פורטל הזכיינות של ישראל לעד יעמוד למענכם ויספק לכם ים של אופציות כדי להשיג את מבוקשכם עם הזדמנויות עסקיות וגם זיכיון למכירה

אם אתם פוחדים מקניית זכיינות, זכרו כי בכל רעיון בחיים תמיד נמצא נושא של אי ביטחון מוחלט. אם אתם עושים את הפעולות דרך פורטל הזכיינות של ישראל, אין שום סיבה שלא תבצעו את זה!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

אם תמיד חלמתם להקים חדר כושר משלכם, אך לא ידעתם איך להגשים את החלום, וחששתם מהסיכון, עכשיו אתם יכולים להגשים את החלום בביטחון רב יותר ובתחושה הרבה יותר טובה.

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

 • תחום המיתוג היה מאז ומעולם מחובר לעולם הרכב. זה נכון בתחום של רכישת כלי רכב חדשים וכן בתחום של השכרת רכב.
 • שיטת הזכיינות מפתה לא מעט אנשי עסקים כיום. על כן ברצוננו לחדד ולהזכיר את מגוון ההוצאות הראשוניות הכרוכות בהליך אשר לא אחת מייצרות קושי לא מבוטל בקרב אותם אנשי העסקים הנדרשים לממנן בצורה כזו או אחרת.רכישת זיכיון כרוכה בתשלום ראשוני שיכול לנוע בין עשרים אלף דולר למאה אלף דולר, אנו רואים כי לא מדובר בסכומים זעומים. חשוב לזכור כי בנוסף לתשלום ראשוני זה יש לעמוד בתשלומים אחרים למגוון בעלי מקצוע שיעניקו סיוע במסגרת השגת זיכיון כדאי ורווחי ובחתימה על חוזה הוגן לשמירת זכויות הזכיין.
 • כמעט אין מי שאינו אוהב להמר. כולנו מכירים את ההרגשה המרגשת ומלאת האדרנלין של מילוי טופס טוטו או ווינר
 • רבים מאתנו חולמים להקים עסק עצמאי, אולם הקמת עסק כזה עלולה להיות קשה מאוד ואפילו בלתי אפשרית למי שאין לו ניסיון בעסקים
 • בימינו, פתיחה של עסק חדש לחלוטין עלולה להיות עניין לא פשוט בכלל
 • הגמשת שוק העבודה: הגורמים לכך:
 • השפעת גלובליזציה על חקיקת מגן:
 • כיום אפשר לומר בביטחון גמור שהמפתח לעסקים מסתכם בכל הנושא של זכיינות. עבור כל מי שמעוניין להקים עסק חדש, ישנה הזדמנות מצוינת לחסוך משאבים כספיים מרובים ובמקביל להצליח במשימת ייצור וגיבוש של קהל לקוחות קבוע ונאמן. על ידי רכישת זיכיונות לעסקים מוכרים, בעלי שום ומוניטין, ניתן ליהנות מפעילות ערה ומוגברת החל מהיום הראשון בו נפתח העסק לציבור הרחב. בנוסף אפשר לבצע רכישה של כמה זיכיונות במקביל, ובמילים אחרות הזיכיון לא מחויב להיות עבור מסעדה או בית קפה מסוים אלא עבור כל מוצר.
 • אם אתם רוצים להתחיל לבצע תהליך רכישת עסק פנו אל המומחים שלנו אשר ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויאפשרו לכם לבצע את התהליך בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.
 • עסקים רבים מסתפקים בתשובת הבנק למימון עסקאות מורכבות ולעיתים מאבדים הזדמנויות עסקיות עקב תשובה שלילית מהבנק. מימון עסקים היא שאלה מורכבת ומחייבת פתרון מותאם לכל עסק באופן פרטני. הקרן הוקמה על ידי מדינת ישראל בשנת 2001 במטרה לסייע בפיתוח העסקי של עסקים קטנים ובינוניים המהווים חלק עיקרי וחיוני בכלכלת ישראל.
 • משרד דנהירש ושות' (DNH) מתמחה בייצוג ובליווי רשתות מזכות וזכיינים של מותגים מובילים ממגוון תחומים (מזון, הלבשה, מוצרי צריכה ותחומים אחרים). מעורבות המשרד וליווי עסקאות זכיינות רבות ומגוונות במשק הישראלי וניסיונו המצטבר של המשרד, אפשרו לזכיינים רבים להחל את דרכם העסקית בתחום כשהם בטוחים יותר, מסודרים יותר, מוגנים יותר ומצוידים בכלים הנכונים ואופטימאליים להתמודד עם המציאות העסקית המאתגרת כזכיינים למול הרשת המזכה. במסגרת פועלנו בתחום הזכיינות, מעניק משרד דנהירש ושות' לזכיינים המבקשים להיכנס לתחום כמו גם לזכיינים הפועלים בתחום: (א) ייעוץ וליווי, החל מתהליך ההתקשרות עם הרשת (הסכם זיכיון על כל הנספחים הנלווים, הסכם שכירות/שכירות משנה / בר רשות); (ב) הקמת עסק הזכיין (שלב ה- Set Up ולרבות, ניסוח הסכם מייסדים / שותפים, רישום סימן מסחר, ניסוח הסכמי העסקה, הסכמים עם ספקים, מתן חוות דעת בקשר לאופן רישום הטיפים ועוד); (ג) ליווי, ייעוץ מעורב ותמיכה משפטית שוטפת.

כתבות

 • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
 • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
 • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
 • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
 • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014