​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

רהיטים

תודה שהגעתם לפורטל זכיינות המותגים של ישראל!
פורטל זה הוקם כדי להעניק לכם את השירות המושלם בעולם הזכיינות. 

צוות האתר עובד 24 שעות כדי לתת לכם את מיטב האפשרויות, ועל מנת ללוות אתכם לעד. 

ברוך בואכם לעמוד רהיטים. צוות האתר יעניק לכם שירות איכותי במיוחד. בעקבות הניסיון הבלתי נדלה שברשותנו, אנו מסוגלים ללוות אותך בכל אחד מהשלבים שתעברו בהם.

הבינו לעד כי זכיינות עשויה להיות הפיתרון האיכותי בשבילכם. בשביל מה לכם לפתוח עסק מאפס כאשר אפשר להצטרף לרזומה של מותג קיים? אנחנו בטוחים שלאחר זמן מה גם אתם תבינו כי אין כל סיבה שאם אתם חפצים ב רהיטים, לא תשיגו אותו באמצעות זכיינות.

מסיבה זו, אזרו אומץ, ובצעו כעת את ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם. זה לא צריך לשנות אם אתם מחפשים רהיטים או כל שירות אחר – צוות פורטל הזכיינות של ישראל לעד יעמוד לשירותכם ויעניק לכם ים של כלים כדי להצליח עם הזדמנויות עסקיות וגם זיכיון למכירה

אם הינכם פוחדים מהשגת זיכיון, דעו כי בכל רעיון בחיים בכל עת נמצא מוטיב של אי ביטחון מוחלט. במידה ו אתם מבצעים את השלבים דרך פורטל הזכיינות של ישראל, אין כל סיבה שלא תגיעו להצלחה!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

  • אלקנטרה הינה רשת רהיטים מצליחה, שסניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ
  • תחילת דרכה של איקאה היה בשנות ה-40, בחנות קטנה בשוודיה
  • חברת מגוון פתרונות מימון הינה חברה בעלת ניסיון רב במציאת מקורות מימון שונים עבור עסקים מתפתחים, העמדה של מסגרת אשראי חוץ בנקאית, נטילת משכנתאות ועוד

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014