​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

רכב

ברוכים הבאים לפורטל זכיינות המותגים של ישראל!
דף זה נועד כדי להביא לכם את השירות האיכותי בנושא הזכיינות. 

צוות הפורטל עובד כלהזמן כדי להעניק לכם את מרבית האפשרויות, ועל מנת ללוות אתכם תמיד. 

ברוך בואכם לעמוד רכב. צוות הפורטל יעניק לכם שירות איכותי במיוחד. בעקבות הניסיון שרכשנו עם הזמן, מתאפשר לנו ללוות אתכם בכל אחד מהשלבים שתעברו בהם.

דעו בכל עת כי זכיינות יכולה להיות הפיתרון הטוב ביותר בשבילכם. למה לכם לפתוח עסק חדש כאשר ניתן להצטרף לרזומה של מותג מוכח? אנחנו יודעים שלאחר תקופה גם אתם תידעו כי לא קיימת סיבה שאם אתם רוצים ב רכב, לא תגיעו אליו ע"י זכיינות.

לכן, אזרו אומץ, ובצעו כעת את ההחלטה הטובה ביותר שתוכלו לקבל. אין זה צריך לשנות אם אתם מחפשים רכב או כל דבר אחר – צוות האתר לעד יעמוד למענכם ויעניק לכם ים של כלים כדי להגשים חלום עם הזדמנויות עסקיות וגם זכיין

אם הינכם פוחדים מרכישת זכיונות, דעו כי בכל התפתחות בחיים בכל עת נמצא קמצוץ של סיכון. אם אתם עושים את הפעולות דרך האתר, אין שום סיבה שלא תבצעו את זה!

חברות מומלצות לפי אזור חיפוש

חברת עולם התקשורת והאלקטרוניקה הינה חברה אשר מספקת, מייצרת, משמשת ומפיצה את כל פתרונות התקשורת הקיימים. להלן התחומים בהם החברה עוסקת:
מכון אותיות הוא מכון אשר הוקם בירושלים על ידי זהבה קלנר, בעלת M.A בחינוך כבר בראשית שנות ה-90 והיום מורכב מחמישה סניפים הפזורים ברחבי הארץ.
GAYA COSMETICS הינה רשת של חנויות קוסמטיקה מינרלי מאיטליה אשר נמצאת כיום בבעלותם של בועז נוריאל והאחים שחר וגילי גמליאל.

מאמרים מקצועיים לפי תוצאות חיפוש

 • תחום המיתוג היה מאז ומעולם מחובר לעולם הרכב. זה נכון בתחום של רכישת כלי רכב חדשים וכן בתחום של השכרת רכב.
 • הצרכן הישראלי אוהב לרכוש מותגים, בכול תחום הישראלים יעדיפו לרכוש מוצר שהוא מותג ולא מוצר אנונימי, עקרון זה נכון בתחומים רבים.
 • המציאות הכלכלית המאפיינת את העידן הנוכחי משתנה מרגע לרגע. המשבר והמיתון הכלכלי שנראה כי אין לו סוף, מהפיכת המידע שחולשת על כל תחומי החיים, לא מותירים לנו ברירה אלא להתאים את עצמנו לשינויים המתמידים של השוק ולהיות תמיד עם היד על הדופק. במציאות המורכבת והדינאמית הזו, לא מעט אנשים מעדיפים לפנות אל עולם העסקים כדי לבסס להם מקצוע מספק שיהווה מקור פרנסה מכובד ויעניק להם את העצמאות הכלכלית הרצויה.
 • על אף שלא מעט עסקים עדיין לא הפנימו בצורה מספקת את החשיבות שיש לעובדים במסגרת ניהול העסק, בכל זאת כיום ניתן לראות כיצד מושם דגש מרכזי מאד על המשאב החשוב שמהווים העובדים בכל ארגון שהוא, במסגרת כנסים, קורסים והשתלמויות בנושא של ניהול עסקים. אולם מטבע הדברים, עסקים הכוללים צוות עובדים מקצועי או נותני שירות רציניים, ויחד עם זאת אינם משווקים שירות חדשני ומתקדם או מוצר ברמה גבוהה, המקצועיות והמיומנות של העובדים לא תוכל לתת להם שום יתרון תחרותי.
 • מיקום העסק נחשב כיום לאחד מהנושאים המרכזיים והחשובים ביותר בכל סוג של התקשרות בשיטת הזכיינות. כיום ישנם לא מעט בעלי עסקים שהשקיעו את כל מרצם ואונם בפתיחה של עסק עצמאי ואיכותי הכולל תודעת שירות מאד גבוהה, אך למרבה הצער לא בחרו עבור העסק מיקום נכון ועל כן לא הצליחו להגיע לפיתוח מספק ומקסימאלי של העסק. הדבר המהותי ביותר לכל עסק באשר הוא מזוהה כידוע עם תנועה ערה של לקוחות וכתוצאה מכך מיקום העסק בכל עסקת זכיינות שהיא מקבל חשיבות עליונה.
 • רכישת זיכיון היא סיפור מורכב. לפני חתימה על הסכם מחייב מול חברה או רשת מזכה, יש לברר תחילה האם התחום המבוקש לקבלת זיכיון אכן מתאים לעיסוקכם ונטיות ליבכם. יש להעדיף תחומים שבהם צברתם ידע מוקדם או ניסיון על מנת להימנע מהצורך לעבור הכשרה ממושכת ובמטרה להגדיל את הסיכויים ליהנות בעתיד הקרוב והרחוק כאחד מהכנסות גבוהות יותר. בירור מקיף ומעמיק אודות הגוף המזכה יאפשר לכם להתייצב מול תמונה הרבה יותר מדויקת בכל הנוגע לתמיכה ולהיקף העזרה שניתן לקבל מאותו הגוף.
 • רבים מאתנו חולמים לנהל עסק. לפתוח עסק חדש זה עניין לא פשוט כלל, שעלול להוות גם סיכון משמעותי בשל התחרות הרבה הקיימת כיום בשוק
 • כמעט אין מי שאינו אוהב להמר. כולנו מכירים את ההרגשה המרגשת ומלאת האדרנלין של מילוי טופס טוטו או ווינר
 • תחילת דרכה של איקאה היה בשנות ה-40, בחנות קטנה בשוודיה
 • כיום אפשר לומר בביטחון גמור שהמפתח לעסקים מסתכם בכל הנושא של זכיינות. עבור כל מי שמעוניין להקים עסק חדש, ישנה הזדמנות מצוינת לחסוך משאבים כספיים מרובים ובמקביל להצליח במשימת ייצור וגיבוש של קהל לקוחות קבוע ונאמן. על ידי רכישת זיכיונות לעסקים מוכרים, בעלי שום ומוניטין, ניתן ליהנות מפעילות ערה ומוגברת החל מהיום הראשון בו נפתח העסק לציבור הרחב. בנוסף אפשר לבצע רכישה של כמה זיכיונות במקביל, ובמילים אחרות הזיכיון לא מחויב להיות עבור מסעדה או בית קפה מסוים אלא עבור כל מוצר.
 • בתחום הזכיינות של היום, יותר ויותר חנויות בגדים הפכו להיות גולת הכותרת העיקרית. אין זה מפתיע לאור העובדה ששיטת הזכיינות יכולה לסייע לכל אדם מן השורה שברצונו לפתוח חנות בגדים מצליחה, שבעתיד תזכה לפופולאריות ורמת ביקוש גבוהה. בתקופה הנוכחית ניתן להבחין במבחר רב של רשתות אופנה שמציעות זיכיונות לחנויות בגדים בין אם מדובר בפתיחה של חנות קיימת או בבית עסק קיים שמעוניין להרחיב את עצמו ופעילותו העסקית.
 • כיום ישנו מבחר די גדול של חוזים עסקיים הנערכים בין חברות, אנשי עסקים ועוד גופים רבים ואחרים בשוק המסחרי, שמעדיפים לקשור את עצמם בסוג מסוים של הסכם שיתופי בהיקפים משתנים. אולם אחד הרעיונות השיווקיים הנפוצים, אותו הולידה למעשה הזכיינות, שפירושה חוזה מיוחד למעין שיתוף פעולה בין הצדדים העסקיים. שיתוף פעולה זה מתבטא באספקט הרווחי, ממנו נהנים שני הצדדים העסקיים, בזכות צורת שיווק שנועדה לחסוך כספים ובמקביל להקטין עבור שני הצדדים האמורים המון סיכונים שקיימים בעולם העסקים.
 • קניית עסק פעיל הוא כניסה למסע שהחל כבר במשך תקופה וצלח או כשל בהתאמה. מדובר על משקיע שבחר להביא בשורה לשוק הישראלי והקים עסק על פי חזונו ופועלו. עסק פעיל יכול להיות עסק מאוד מצליח שבעליו מעוניין למכור אותו כדי לרכב על גל ההצלחה הקיים, וגם לפתוח דלתות לעסקים חדשים עתידיים. מנגד עסק פעיל עשוי להימכר עקב היותו בעל פוטנציאל רב מאוד אך מניב רווחים נמוכים לבעליו.
 • פתיחת עסק זכיינות הינה פתיחה של עסק בצורה שונה מהרגיל אך בצורה אשר יכולה להעניק לכם יתרונות רבים והצלחה גדולה במיוחד. כיום ניתן לראות אנשי עסקים רבים אשר הבינו כי הזכיינות יכולה לאפשר להם לפתוח את העסק בצורה הרבה יותר טובה
 • רכישת זיכיון מפעל הפיס נשמעת מעניינת ופתה מאוד ורבים רוצים לבצע את הרכישה הזו אך לפני שאתם רצים לבצע אותה, ישנם כמה פרטים שחשוב שתדעו על רכישת זיכיון מפעל הפיס.
 • אם בעבר הקמת מסעדה בגן היה מורכב ורבים ויתרו על הקמה של מסעדה שכזו, כיו ם הטכנולוגיה מאפשרת לכם להקים מסעדה בגן בצורה טובה ולהפוך את המסעדה שלכם להרבה יותר מיוחדת והרבה יותר מושכת עבור אלו אשר מחפשים חוויה קולינרית שלא דומה למקומות אחרים.
 • אם אתם רוצים להתחיל לבצע תהליך רכישת עסק פנו אל המומחים שלנו אשר ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויאפשרו לכם לבצע את התהליך בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.
 • אם גם אתם רוצים לבצע קניית עסקים, הגעתם לאתר הטוב ביותר עבורכם, האתר שיעניק לכם יתרונות רבים מאוד.
 • באתר תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של עסקים פעילים אותם תוכלו לרכוש וכך ליהנות מכל היתרונות של להיות בעל עסק עצמאי מבלי לעבור את התהליך הארוך והמייגע של הקמת העסק
 • אם אתם רוצים להשתלב בעולם העסקי בצורה נכונה וטובה, קניית עסק חי היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.
 • שמעתם על מסעדה למכירה בעיר הגדולה ת"א ואתם לא יודעים האם זה באמת משתלם ? הגעתם למקום הנכון.
 • בעידן המודרני והמתקדם בו אנו חיים רבים הבינו כי מכון כושר יכול להביא להם הצלחה עסקית גדולה מאוד ולהעניק להם יתרונות רבים מאוד.
 • לאור המצב הכלכלי ישנם רבים אשר מחליטים להשקיע מעט מהכסף שלהם בלוטו בתקווה לזכות בסכום שיאפשר להם ליהנות מהחיים בצורה הרבה יותר טובה ולהגשים חלומות ישנים.
 • אמנם כיום כמעט שלא ניתן לראות עיר בה אין סניף של דואר ישראל אך יחד עם זאת ישנן ערים גדולות מאוד אשר בהן ישנו ביקוש לסניפים נוספים אשר יהפכו את חיי התושבים להרבה יותר נוחים והרבה יותר פשוטים.
 • מחפשים זיכיונות ? הגעתם למקום הנכון. באתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל" תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של זיכיונות אשר יאפשרו לכם להפוך להיות זכיינים מצליחים ומוערכים
 • רכישה של זכיינות בקניונים בעבר הייתה מורכבת מאוד אך כיום, עם אתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל", התהליך הופך להיות הרבה יותר פשוט והרבה פחות מורכב
 • עסקים רבים מסתפקים בתשובת הבנק למימון עסקאות מורכבות ולעיתים מאבדים הזדמנויות עסקיות עקב תשובה שלילית מהבנק. מימון עסקים היא שאלה מורכבת ומחייבת פתרון מותאם לכל עסק באופן פרטני. הקרן הוקמה על ידי מדינת ישראל בשנת 2001 במטרה לסייע בפיתוח העסקי של עסקים קטנים ובינוניים המהווים חלק עיקרי וחיוני בכלכלת ישראל.
 • כל אחד אר עבורו זו הפעם הראשונה בה הוא רוכש זכיינות יודע כי מדובר בתהליך ארוך והוא מוכרח לבצע אותו בצורה נכונה על מנת לצאת מורווח מכל העניין ולא להגיע להפסדים. תהליך רכישת זכיינות הוא תהליך אשר מורכב מפרטים רבים מאוד, פרטים אשר אדם שאינו מבין בהם לא ידע כיצד לבצע אותם בצורה הטובה ביותר. לכן, מוצעים לכם שירותים של ליווי זכיינים, שירות אשר מזווה אתכם, הזכיינים, לאורך כל הדרך ומעניק לכם אפשרות לרכוש את הזכיינות בצורה הטובה ביותר עבורכם כך שתוכלו ליהנות מתהליך הרבה יותר פשוט והרבה יותר טוב.
 • חברת קרקסוני סוכנות לביטוח הינה סוכנות ביטוח מצליחה הקיימת כבר משנת 1996 העוסקת בכל ענפי הביטוח השונים ועובדת עם כל חברות הביטוח הקיימות כיום.
 • רונן סיגאווי מעניק שירותים שונים הקשורים לתחום הנדסת הבניין כבר למעלה מ – 12 שנים
 • אם אתם רוצים לרכוש זכיינות של רשת גדולה ומוכרת כדי לפתוח סניף מצליח משלכם, תוכלו למצוא מבחר גדול מאוד של רשתות אשר מעניקות זכיינות ומאפשרות לכם לפתוח סניף מצליח באזור המגורים שלכם ולהצטרף להצלחה הגדולה של הרשת. כיום, ישנם תחומים רבים של חנויות אשר מעניקות זכיינות ואתם יכולים לרכוש זכיינות בתחומים הבאים
 • חושבים שאתם מתאימים להיות זכיינים? ייתכן שאתם צודקים!
 • עורך הדין גיא קולן נחשב למותג מוביל בתחום הזכיינות בישראל.

כתבות

 • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
 • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
 • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
 • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
 • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014